445

 

Починаючи з 2 січня 2013 року в закладах культури розпочалися новорічні свята для дітей. Дід Мороз і Снігуронька вітали дітей біля ялинки під час інтермедій і вистав.

 

У відремонтованому прекрасному залі палацу культури ім.Т.Г.Шевченка АТ «Мотор Січ» діти моторобудівників приймали активну участь у театралізованій виставі «Волшебные валенки Деда Мороза».

 

Запорізький академічний обласний український музикально-драматичний театр ім.Магара підготував для юних глядачів романтичну казку «Квітка – зорецвіт».

 

Колектив палацу культури металургів ВАТ «Запоріжсталь» підготував вистави «Приключения кота в сапогах». Діти і дорослі з вдячністю сприймають гру юних акторів-учасників художньої самодіяльності. Адміністрація і профспілкові комітети організували зимові табори для дітей, які приймають участь у святах ялинки.

 

Обласна рада профспілок разом із первинними профспілковими організаціями Придніпровської залізниці, «Запоріжжяобленерго», «Дніпроенерго» придбали новорічні подарунки (набір цукерок) дітям, які знаходяться на лікуванні в обласній дитячій лікарні.

 

Всі заклади культури провели благодійні акції для дітей-сиріт, дітей із соціально-незахищених сімей.

Профспілкові організації закупили близько ста тисяч подарунків і квитків на новорічні свята для дітей членів профспілок. Особливо напружена робота буде у культпрацівників на вихідні дні.

 

Свята тривають.

 

Запорізька обласна рада профспілок