IMG 1277

 

На базі спортивного комплексу «Юність» в м. Ужгороді змаганнями з шахів, шашок і настільного тенісу розпочалася ХІ-а обласна спартакіада працівників закладів і установ освіти Закарпаття. ЇЇ учасників привітали голова оргкомітету спартакіади Василь Балаж, головний суддя змагань – суддя Національної категорії Анатолій Плєханов, голова облради ФСТ «Україна» Владислав Кушнірчук.

За підсумками запеклої боротьби серед жінок у шахах перемогу здобула Ольга Захарець з Виноградівського району. Друге місце посіла Ірина Шуста (Воловецький район), а бронзовим призером стала Варвара Альошина з міста Мукачева. У чоловіків впевнено переміг Євген Мартин з Рахівського району, другим став Павло Шкирта (місто Мукачево), третім - Василь Данашевський (Мукачівський район).

У змаганнях з шашок перемогу святкував Володимир Шопа з Мукачівського району, друге місце - за Павлом Скубою з міста Мукачева, а замкнув трійку призерів Анатолій Вайда з Іршавського району. Серед жінок перше місце зайняла Марія Данко (Виноградівський район), друге – Марія Кравченко (Хустський район), третє - Марина Васько (Великоберезнянський район).

У турнірі з настільного тенісу у жінок перемогу здобула Тамара Талабірчук з Тячівського району, другою була Інга Єрхова (Перечинський район), третьою - Ірина Ковельська (місто Мукачево) У чоловіків перше місце виборов Золтан Сіладі з Виноградівського району, а призерами стали Павло Пелешкей (Іршавський район) та Олександр Пацюк (Берегівський район).

Призери змагань нагороджені грамотами та медалями організаторів.

 

На фото:

- за шаховою дошкою

- відкриття спартакіади освітян

- турнір тенісистів

- (зліва направо) призери турніру з шашок Анатолій Вайда, Володимир Шопа, Павло Скуба

 

Фото

Федора Смірнова

 

Сергій Баранчиков

завідувач відділу

організаційно – гуманітарної роботи

Закарпатської обласної ради профспілок 

 

IMG 1271

 

IMG 1318

 

IMG 1385