Про перебування делегації профспілки ІГ Метал на Полтавщині

6

 

 

Понад чверть століття тривають і міцніють партнерські зв’язки профспілок Полтавщини з колегами з німецького міста Зінген – щорічний обмін делегаціями сприяє вирішенню злободенних питань як в діяльності профспілкового та робітничого представництва на машинобудівних підприємствах ІГ Метал (земля Баден-Вюртемберг), так і засвоєнню досвіду європейських профспілок в реалізації захисної функції щодо працівників найманої праці полтавськими спілчанами.

Цього разу Полтавщину наприкінці серпня – на початку вересня відвідали голова профспілки ІГ Метал в м. Зінген Енцо Сабатіні (керівник делегації), голова профспілки ІГ Метал в м. Франкфурт Пауль Роденфельц, голова ради колективу SPPAL (підприємство - провідний постачальник сортувальних технологій і рішень) м. Констанц Волькер Шмітц, голова ради колективу підприємства «Георг Фішер» м. Зінген Томас Фішер, член ради колективу алюмінієвого підприємства «Констелліум» м. Зінген Мануела Анна Шульц.

Гостини в Україні цьогоріч профспілкові лідери ІГ Метал розпочали зі знайомства з Києвом – побували на Андріївському узвозі, біля Золотих воріт, в музеї Булгакова, у Володимирському соборі, поплавали Дніпром.

Програма перебування гостей на Полтавщині була, як завжди, насичена відвідинами машинобудівних підприємств області та зустрічами з профспілковим активом, ознайомленням з соціальною сферою, цікавими екскурсіями до визначних пам’яток регіону. Зокрема, з роботою колективу кременчуцьких вагонобудівників та його профспілкової організації познайомили німецьких партнерів голова обласної організації профспілки «Машметал» Валерій Пухай та голова профкому ПАТ «КВБЗ» Віталій Хилобоченко, «оглядини» об’єктів соціальної сфери ПАТ «Укртатнафта» провели голова обласної організації профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості Ольга Курінько та голова профкому ПАТ Василь Хоменко. Делегація відвідала також Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, де різнопланову діяльність відомого вишу спілчанам ІГ Метал продемонстрували ректор університету Володимир Оніщенко та голова профкому Василь Сажко, про напрямки роботи обласної галузевої профспілки освітян інформував гостей голова організації Григорій Шумейко. Родзинкою програми перебування стало відвідання німецькими колегами профспілкового санаторію ПАТ «Миргородкурорт» - про його роботу розповів генеральний директор закладу Олександр Гавловський та голова профкому Наталія Галаган. 

Гості отримали чимало позитивних емоцій від прогулянок осінніми вулицями Полтави, відвідин краєзнавчого музею, Хресто-Воздвиженського монастиря, музею Полтавської битви, Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Представники німецьких профспілок поділилися своїми здобутками на теренах захисту людей найманої праці з членами президії Полтавської обласної ради профспілок. На зустрічі голова облпрофради Леонід Вернигора детально розповів про стан соціально-економічної сфери області та вплив профспілок на розв’язання актуальних проблем захисту прав та інтересів працівників, перспективи спілчанського руху.

Делегацію німецьких профспілок прийняв також голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко. Очільник області розповів гостям про практичні аспекти соціального діалогу, який суттєво сприяє порозумінню влади та профспілок в забезпеченні прав та інтересів трудівників, економічному розвитку регіону в непростих умовах зовнішньої агресії.

 

 

Ганна Таргаєва,

заступник голови Полтавської облпрофради  

Архiв
<< < Липень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31