DSC 5859

 

За традицією Запоріжжя зустріло Першотравень яскравою сонячною погодою, прапорами, транспарантами, ходою та мітингом. Понад 7 тисяч представників трудових колективів прийшли в цей день на головну міську площу Фестивальну.

Відкриваючи мітинг, голова обласної ради профспілок Сластьон В.М. підкреслив, що для трудящих Першотравень є і буде символом єдності в боротьбі за гідне життя та соціальну справедливість. І що лише спільне з думкою народу рішення керівництва країни дозволить Україні відродити вітчизняне виробництво, створити нові робочі місця, подолати бідність та поліпшити добробут людей.

На мітингу виступили та привітали запоріжців зі святом заступник голови Запорізької обласної ради Микола Ярмощук, заступник мера міста Сергій Гладченко, голова профкому студентів та аспірантів Запорізького національного технічного університету, голова молодіжної ради обласної ради профспілок Андрій Іванченко, голова профспілкового комітету ЗДП „Радіоприлад” Людмила Деміна, майстер Запорізького Феросплавного заводу Олег Ільїн.

Профспілкові лідери, робітники провідних промислових підприємств вимагали від влади зробити все можливе, щоб зупинити скорочення робочих місць, ліквідувати заборгованість по заробітній платі, відновити роботу підприємств, основи промислової потужності Запорізького краю.

Основним гаслом мітингу на площі Фестивальній стали слова   «В єдності наша сила»!

Учасники мітингу ухвалили Резолюцію, що містить вимоги профспілок до Президента України, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України.

Після мітингу для запоріжців відбувся святковий концерт народного колективу „Пернач”.

 

Запорізька обласна рада профспілок

DSC 5864 

 

DSC 5865

 

DSC 5888

 

DSC 5946

 

 DSC 5962

 

DSC 5985