V  529 1

 

16-17 травня на Тернопільщині перебувала делегація працівників установ соціальної сфери Волинської області. Її очолила директор департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Мишковець та голова Волинської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України Галина Микитюк. У складі делегації були керівники усіх інтернатних закладів області, окремих територіальних центрів, а також працівники департаменту. Поїздка відбувалась за сприяння Волинської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.

Програма перебування делегації Волині була насиченою і різноманітною: ознайомлення з роботою окремих інтернатних закладів Тернопільської області, засідання «круглого столу» з обміну досвідом роботи, культурно-екскурсійні заходи.

16 травня делегацію Волині зустріли начальник головного управління праці та соціального захисту населення Тернопільської ОДА Богдана Олексишин і голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України Роман Ящищак. Візит розпочався з відвідання дитячого будинку-інтернату і геріатричного пансіонату, що знаходяться у приміському селі Петриків обласного центру. Присутні ознайомились з роботою цих закладів, станом обслуговування підопічних.

Далі відбулось засідання «круглого столу» з питань обміну досвідом роботи, шляхів вирішення проблем і питань, які є спільними у роботі колег з Волині і Тернопілля, виробленню нових форм і методів роботи з надання та модернізації соціальних послуг, поліпшенню їх якості та багатьом іншим питанням. Засідання пройшло у формі активного спілкування на професійному рівні.

17 травня працівники соціальної сфери з Волині відвідали Теребовлянський територіальний центр соціального обслуговування та його стаціонарне відділення в селі Підгайчики, де ознайомились з побутом підопічних і мешканців цих закладів, спілкувались з трудовим колективом.

Перебування делегації Волині включало також різноманітну культурно-екскурсійну програму. 16 травня гості побували на екскурсії у Почаївській Лаврі, а наступного дня відвідали пам’ятки культури: ХVII сторіччя – Збаразький замок і ХVIII сторіччя – палац князів Вишневецьких.

Підводячи короткі підсумки візиту, С.Мишковець та Г.Микитюк відзначили високий рівень організації заходу і безперечну користь від такої форми роботи. Вони побажали господарям успіхів і нових досягнень у роботі та запросили тернопільчан відвідати Волинь. Запрошення було з вдячністю прийняте.

 

 

 

Микитюк Г.П.,

Голова Волинської обласної

організації профспілки працівників

соціальної сфери України

 

V  536 1

 

V  557 1

 

V 570 1