Прозвітували про виконання територіальної угоди

Соц-економ рада

 

Днями на засіданні тристоронньої соціально-економічної ради були підведені підсумки виконання за 2017 рік Територіальної угоди між Рівненською обласною державною адміністрацією, обласною радою, об’єднанням роботодавців Рівненщини та Федерацією профспілок області з соціально-економічних питань.

 

Дія цього важливого документу вже завершилась. Проект нової Територіальної угоди на 2018-2020 роки був обговорений сторонами на колегіальних органах. В нього за повідомленнями Олексія Шамака, в.о. директора департаменту соціального захисту населення ОДА були внесені зміни і пропозиції Сторін. Ці зобов’язання в Територіальній угоді затверджені на 17-тій сесії Рівненської обласної ради.

   Звіт про виконання взятих зобов’язань ОДА представив Олексій Шамак. У ньому прозвучав повний аналіз з цифрами і фактами виконання взятих в Угоді зобов’язань.Тому у своєму виступі перед членами тристоронньої соціально-економічної ради Олексій Бучинський, заступник голови облради висловив пропозицію аби до підготовки питань з виконання угоди активніше долучалися її депутати-члени профільних комісій.Особисто я,наголосив він, дуже тісно співпрацюю по всіх питаннях з профспілковцями бюджетної сфери. Між нами склалися дійсно ділові партнерські стосунки, і це сприяє у роботі.

 

       На питаннях, пов’язаних з підняттям соціальних стандартів , утвердженням права ,розвитком громадянського суспільства.захисту прав та інтересів спілчан зосередив звіт профспілкової сторони Микола Шершун , голова ФПО.

Зокрема, він зазначив, що виконуючи свою основну місію, щодо захисту прав та інтересів спілчан, профспілки Рівненщини ведуть відвертий і конструктивний соціальний діалог з владою та роботодавцями щодо відродження вітчизняного виробництва, справедливого розподілу результатів праці і її оплати, збереження і створення робочих місць за рахунок потенціалу, який має регіон та належних умов для самореалізації молоді. , який має регіон та належних умов для самореалізації молоді потенціалу, який має регіон та належних умов для самореалізації молоді.   Далі у своєму звіті лідер профспілок області торкнувся болючої проблеми відтоку кваліфікованих кадрів з України через міграційні процеси та глибоко проаналізував виконання профспілковою стороною зобов’язань з впровадження децентралізації, створення нових, активізації роботи в існуючих профспілкових організаціях та ведення соціального діалогу. Прозвітував він і про виконання профспілкових зобов’язань з правового захисту, оздоровлення, піднесення інформаційної роботи тощо       

            Валерій Ройко, заступник голови Об’єднання роботодавців Рівненської області зазначив ,що у 2017 році   у сфері економічних і виробничих відносин роботодавці досягли певних позитивних результатів.          Свої пропозиції до рішення з обговорюваного питання внесли Петро Давидюк,голова обласної організації профспілки працівників культури, Юрій Кравець,голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки,Сергій Боровець, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я та Іван Ткачук, директор обласного Центру зайнятості.

                                                                  

     ІАЦ ФПРО

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30 31