2013-05-16-1140

 

 

У Закарпатському обкомі профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг стало традицією проводити зустрічі з батьками багатодітних родин з нагоди Дня матері та Дня сім’ї.

За даними профспілки на обліку в галузі перебуває 69 таких сімей, в тому числі в об’єднаному профкомі «Барва» (голова В’ячеслав Гасинець) - 63. Серед них двоє мають по 6 дітей: вантажник ТОВ «Закарпатська продовольча група» Роберт Руссо та продавець – консультант супермаркету «Барва» м. Тячів Наталія Борка. По 5 дітей ще у двох працівників – продавця супермаркету «Барва» м. Іршава Марини Марко та пекаря – кондитера з м. Виноградів Мар’яни Данко. Шестеро працюючих виховують по 4 дітей.

На зустрічі з багатодітними батьками з привітанням та інформацією про заходи держави щодо підтримки багатодітних сімей виступила голова облпрофорганізації Галина Сваричевська. У своєму виступі вона також відзначила, що робить галузева профспілка, підтримуючи багатодітні родини, відповіла на запитання, дала роз’яснення з цілого ряду питань. Привітав присутніх і голова об’єднаного профкому «Барва» В’ячеслав Гасинець. Від обкому профспілки усім було вручено вітальні листівки та матеріальну допомогу в залежності від кількості дітей, а від об’єднаного профкому «Барва» - солодощі дітям. На згадку про зустріч всі сфотографувалися разом.

 

На фото:

-  учасники зустрічі.

Ольга Красновська,

заступник голови

об’єднаного профкому «Барва»

Закарпатська область