ІХ Міжнародний конгрес медичних сестер

трибуна ємець жовнір

 

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри.

Щорічно з нагоди професійного свята за ініціативою медичних сестер ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії» та Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я   проводяться Всеукраїнські конгреси медичних сестер.

В цьому році ІХ Міжнародний конгрес проводиться 10 травня в Національній опері України, в ньому приймають участь більше тисячі медичних сестер, спеціалістів галузі медсестринства України та зарубіжжя, видатних діячів охорони здоров’я.

Почесним президентом конгресу є директор Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України доктор медичних наук, професор Ілля Ємець.

На конгресі медичних сестер вітають почесні гості, представники духовенства, делегації інших країн. Медичні сестри обмінюються досвідом роботи, розповідають про особливості догляду та реабілітації пацієнтів в різних країнах, про умови роботи персоналу.

 

Тема ІХ Конгресу: «СУЧАСНЕ МЕДСЕСТРИНСТВО. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПАЦІЄНТА ТА ПЕРСОНАЛУ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ ЛІКУВАННЯ»

 

Напередодні конгресу проводяться конкурси професійної майстерності «Краща медична сестра» у закладах охорони здоров’я столиці – відбірковий тур. Далі медичні сестри приймають участь у міському конкурсі, що проходить у два тури теоретичний (тести) та практичний (практичні навики з 3-х дисциплін: основи сестринської справи та медсестринство в терапії,   медсестринство в хірургії,   медсестринство в педіатрії). Переможець всіх етапів конкурсу буде приймати участь у Всеукраїнському конкурсі «Ескулап професіонал» (в 2018 році у м.Харків).

Після цікавих та корисних доповідей для делегатів Конгресу відбудеться концерт Національного Заслуженого Академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського.

 

 

 

Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я

 

 

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30 31