SDC12690

 

22 травня у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулося засідання тристоронньої соціально-економічної ради та комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати. На засіданні оговорювали проблеми із виплатою зарплати на підприємствах області: ПАТ «Центроліт» (Суми), Шосткинський казенний завод «Зірка», ВАТ «Сумський м’ясокомбінат», КП «Конотопське трамвайне управління» та ін.

Голова Сумської обласної ради профспілок Валентина Єсепчук наголосила, що для більш ефективного вирішення питань із виплатою зарплати на державних підприємствах варто звернутися до центральних органів влади. Також вона розповіла, що обласна рада профспілок максимум уваги приділяє контролю та вирішенню вищезгаданих питань.

Представники влади Віктор Чернявський і Тамара Іщенко та представник спілки роботодавців Володимир Кононенко погодилися, що для більш ефективного вирішення проблем працюючих необхідна всестороння участь, тому органам державної влади, профспілкам та роботодавцям варто об’єднати зусилля.

Також на засіданні заслухали керівників підприємств, на яких є проблеми із виплатою зарплатні.

 

 

Сумська обласна рада профспілок