IMG 0587

 

 

Чернігівський Навчально-методичний центр профспілок постійно впроваджує в свою роботу нові форми, методи і тематики навчання. Різноманітністю відрізняються і місця проведення семінарів. Поряд з навчанням безпосередньо на базі Центру, заходи організовуються в районах області, на базі підприємств, вищих навчальних закладів та шкіл, а з недавнього часу — в закладах культури міста Чернігова.

 

Вже відбулося навчання голів первинних профспілкових організацій, голів та членів постійнодіючих комісій профкомів з питань культурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи м. Чернігова на базі Чернігівського історичного музею ім. Василя Тарновського, а також Чернігівського літературно-меморіального музею-заповіднику М.М. Коцюбинського. І ось — нова зустріч, на цей раз в стінах Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

 

Навчання проходило в затишному концерт-холі театру, де представники профспілкових організацій розглянули надзвичайно актуальні питання дитячого відпочинку протягом літнього сезону 2013 року. Семінар відкрив Петро Чорнорот — заступник голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Далі слово мала Ніна Грицай — заступник завідувача відділом соціально-економічного захисту Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, яка зосередила увагу на проблемі зі встановленням оптимального терміну оздоровлення дітей, яка стримує масштаби цієї діяльності. Віта Бахмацька — директор Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності запросила лідерів профспілкових організацій усіх рівнів до більш активної співпраці, навівши відповідні фінансові аргументи.

 

Далі перед профспілковим загалом виступили Сергій Линник — генеральний директор театру та Андрій Бакіров —художній керівник-головний режисер, заслужений артист України. Митці коротко розповіли про віхи становлення театрального колективу від його заснування в 1934 році до сьогодення, в якому Чернігівська “драма” знана в багатьох містах України та ближнього зарубіжжя. Керівники театру та присутні профспілкові лідери домовились про проведення спільних заходів в майбутньому для духовного розвитку спілчан через відвідини вистав, організацію тематичних вечорів та концертів. Продовжили знайомство з театром провідні актори і музиканти колективу, які продемонстрували свої творчі таланти.

 

Віталій Копиш

заступник завідувача навчальним відділом

Підприємства “Навчально-методичний центр”

Федерації профспілкових організацій Чернігівської області

 

IMG 0558

 

IMG 0590

 

IMG 0593

 

IMG 0607

 

IMG 0612