Унікальна закарпатська «Гармонія»: розпочато черговий сезон!

А

 

         26-й сезон розпочав єдиний в Україні дитячий оздоровчий заклад подібного профілю – літній оздоровчий табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей, який працює у закарпатському селищі Чинадієво. Упродовж усіх років одним із організаторів унікального дитячого закладу  є обласна профспілкова організація працівників культури (голова Наталія Товтин), яка нині -  єдиний засновник табору і цього літа одноосібно здійснює фінансування школи  – табору за кошти профспілкового бюджету. 

Відпочивальниками «Гармонії» стали 95 юних талантів з усієї області – переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних творчих конкурсів. Протягом 21 дня обдаровані діти з усього Закарпаття відвідуватимуть уроки і майстер-класи відомих викладачів, серед яких – голови циклових комісій Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора, заслужені працівники культури України Володимир Стегней, Маріанна Сокач, заслужений артист України Ференц Томич, Наталія Шіпош та інші.

На відкритті табору вихованців «Гармонії» тепло привітали голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, перший заступник  голови Мукачівської РДА Олександр Богів, голова облпрофради Володимир Фленько, голова ради директорів мистецьких шкілл Леонтій Ленарт, керівник табору Михайло Фендик та інші. А потім усі присутні з великим інтересом спостерігали за імпровізованим концертом, на якому діти порадували організаторів оздоровлення, викладачів та батьків гарними навиками гри на різних музичних інструментах та вокальними даними.  

Три тижні, які юні таланти проведуть у «Гармонії», – це дні поєднання творчих уподобань зі змістовним відпочинком на лоні мальовничої природи Карпат, нові зустрічі і знайомства, творчі конкурси й змагання, цікаві подорожі і екскурсії. Своєрідним творчим звітом стане для обдарованих дітей заключний концерт юних талантів наприкінці табірної зміни.

Цікавий факт: вартість путівки у закарпатську «Гармонію» терміном на 21 день – найдешевша у нашому краї і становить 210 грн. на добу.

- Чудову справу робить галузева профспілка у Закарпатті, -  розповідає голова ЦК профспілки працівників культури України Людмила Перелигіна. - Адже духовне збагачення, розвиток творчих нахилів підростаючому поколінню  треба прищеплювати змалку. Від цього залежить  майбутнє української культури і мистецтва. 

 

 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

 

А5

 

А6

 

А1

 

А4

 

А3

 

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31