Про плідні взаємини комунальних установ соціальної сфери Запорізької та Київської областей

Безы

 

22 - 23 червня 2018 року за підтримкою Запорізької та Київської обласних організацій Профспілки працівників соціальної сфери України на базі Бердянського геріатричного пансіонату проведено круглий стіл по обміну досвідом керівників комунальних установ, підвідомчих Департаментам соціального захисту населення Запорізької та Київської областей на тему: «Актуальні питання організації роботи стаціонарних установ системи соціального захисту населення». Делегацію Київщини очолював директор ДСЗН КОДА Мещан І.В. та голова обласної профспілки Завадський В.А., в складі делегації також були директори інтернатних установ області, зокрема Білоцерківського ПНІ з ГВ Загородня О.І., Білоцерківського ДБІ Верещак А.Г., Ольшаницького ПНІ Рисак В.Г., РжищівськогоГП з психоневрологічним відділенням Тутук В.В. та Личаченко П.О. – директор Ставівського ПНІ.

З вітальним словом до учасників звернулися заступник директора Департаменту - начальник управління праці та зайнятості Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Ірина Разуваєва, голова Запорізької обласної організації Профспілки Тетяна Лазебна та директор Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Ігор Мещан.

 

Згідно з Програмою наради пройшла презентація діяльності стаціонарних комунальних установ системи соціального захисту населення Запорізької області.

 

Спільній увазі присутніх пропонувались попередньо узгоджені теми, які озвучувались керівниками установ та працівниками Департаментів:

 

- основні завдання з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на базі комунальної установи;

 

- впровадження інноваційних форм надання соціальних послуг в психоневрологічних інтернатних установах та роботу відділень підтриманого утримання;

 

- організація роботи щодо заключення декларацій вихованців та підопічних будинків - інтернатів з сімейними лікарями;

 

- проблемні питання отримання інтернатними установами системи соціального захисту населення ліцензій на проведення господарської діяльності з медичної практики;

 

- про механізм залучення позабюджетних коштів на розвиток комунальних установ системи соціального захисту на прикладі створення Дитячого будинку сімейного типу.

 

Цікаво і пізнавально пройшли презентація роботи комунальної установи «Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів» Запорізької обласної ради та екскурсія Бердянським геріатричним пансіонатом.

 

Також учасники заходу відвідали Преславський психоневрологічний інтернат Приморського району та ознайомились з діяльністю цієї найстарішої установи, яка відзначила минулого року 80 річний ювілей з часу створення.

 

Нарада відбулася в конструктивній, дружній атмосфері. Керівники комунальних установ Запорізької та Київської областей мали можливість ознайомитись з досвідом колег, обговорити шляхи вирішення поточних проблем, отримати відповіді та роз’яснення на виробничі питання.

 

   

 

                                                        За інформацією ЦР Профспілки працівників

 

                                                        соціальної сфери України

 

 

 

 

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31