ПОЛТАВЩИНА. Солідарна акція протесту

DSC 0406

 

 

09 жовтня у Полтаві біля приміщення профспілок по вулиці Ляхова, 1, яке вже тривалий час є об'єктом рейдерської уваги обласної прокуратури, відбулася акція протесту профспілок до Всесвітнього дня дій за гідну працю відповідно до постанови Президії ФПУ «Про солідарні протестні дії ФПУ та її організацій у зв'язку з наступом на права профспілок».

Як зазначив у своєму виступі, відкриваючи мітинг, голова Полтавської обласної ради профспілок Леонід Вернигора до масового протесту спілчан спонукали злиденне життя, зубожіння населення, викликане підвищенням цін на комунальні послуги, товари першої необхідності. Область вже зібрала 4,5 млн. тонн зерна, але хліб подорожчав удвічі! На Полтавщині добувають 37 відсотків газу, але в рази зростають на нього тарифи для населення!

У виступах учасників акції звучали вимоги до Верховної Ради і Уряду України зупинити експерименти над народом, спроби перекласти провали у своїй політиці та накопичені борги на людей праці та населення, переглянути проект Державного бюджету на 2019 рік із визначенням мінімального прожиткового мінімуму у 5500 грн., відновленням мораторію Кабміну на ціни на товари першої необхідності, забезпеченням належних видатків на освіту, охорону здоров'я, соціальний захист, розвиток економіки. Спілчани вимагають від влади вжити заходів щодо зупинення міграції молоді за кордон.

Різко критично були поціновані учасниками акції дії влади щодо захоплення профспілкового майна. Бездіяльність Президента України, самоусунення Верховної Ради України, відверта деструктивна позиція Кабміну України і, зокрема, їх очільників у ставленні до проблеми з майном профспілок ставлять під загрозу власне соціальний діалог у державі, зводять нанівець зусилля по налагодженню рівноправного партнерства.

Вимоги учасників протестної акції профспілок направлені до Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації.

 

DSC 0416

 

DSC 0419

 

Полтавська облпрофрада

Архiв
<< < Червень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30