Волинським профспілкам – 70!

45146884

 

1 листопада 2018 року на Волині відбулося урочисте засідання Ради Федерації профспілок області, приурочене до 70-річчя від дня її створення.

 

Урочисте дійство відбулося в актовій залі Навчально-методичного центру профспілок області. З усіх куточків Волині на це свято прибули профспілкові активісти, працівники, обласні соціальні партнери та ветерани профспілкового руху.

       Учасників урочистого засідання зустрічав струнний квартет викладачів Волинського коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського.

 

IMG 6125

 

       Гімном Федерації профспілок України у виконанні вокально-хореографічого колективу «Освітянка» профспілки працівників освіти і науки Горохівського району разом з присутніми розпочалося засідання.

       У вітальному слові до присутніх голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф сказала: «Волинь – це багатий і щедрий край, оспіваний у легендах і піснях. Це древня священна земля, де творила Леся Українка, це заповідник козацької слави – Берестечко, святий і чудодійний Зимненський монастир, мальовничий синьоокий Світязь. А ще волинська земля славиться своїми людьми, чиї руки вирощують хліб, творять вишиванку, плекають дітей… Саме у цьому прекрасному куточку знайшло місце Волинське міжгалузеве профспілкове обєднання, яке має свою непросту історію створення, становлення й розвитку».

 

IMG 6207

 

       І наголосила, що основною метою Федерації – це об’єднання зусиль профспілок на захист економічних, соціальних, правових і духовних інтересів працюючих.

      З вітанням до ювілярів виступив Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий. Він вручив найвищі профспілкові нагороди ювілярам, серед яких звання «Заслужений працівник профспілок України». Профспілкові активісти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у захист соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки та з нагоди 70-річчя ФПО області отримали нагороди «Профспілкова відзнака», «Профспілкова звитяга», «Почесна Грамота Федерації профспілок України», «Подяка Голови Федерації профспілок України», «Почесна грамота Федерації профспілок області», а також «Почесна Грамота Волинської обласної адміністрації», «Подяка Волинської обласної ради» та «Подяка Луцької міської ради».

 

IMG 6131

 

       У ході дійства на сцені звучала поезія Василя Симоненка, виступили лауреат міжнародних та всеукраїнських музичних фестивалів і конкурсів зразковий ансамбль народної музики «Волиняни» Луцької музичної школи №3, ансамбль пан-флейтистів Волинського коледжу кульури і містецтв ім. Ігоря Стравінського, відомий акордеоніст Роман Вронка, вокальний квартет «Акорд», заслужені артисти України Галина Овсійчук і Василь Чепелюк.      

       Всі сучасні реалії, електронні петиції, Всеукраїнські акції, вимоги щодо зміни рівня заробітної плати, представництво наших профспілкових інтересів на всіх рівнях, контроль за безпекою на роботі і ще безліч щоденних клопотів – все це турботи профспілки. Тож сподіваємось, що діючи разом, ми досягнемо того, що всі матимемо гідні зарплати, чудовий відпочинок, якісне забезпечення.

 

IMG 6215

 

       У хороших справ – міцні крила. Згадуються побажання українського поета Василя Симоненка: «Воскресайте камянії душі, розчиняйте серця і чоло, щоб не сказали про нас грядущі – їх на Землі не було!».

      А ще під час свята лунали такі поетичні рядки:

 

       Вірші завжди єднали всі народи,

Поетів прославляли крізь віки,

Але немає краще нагороди,

Ніж нам дають єднання Профспілки.

В поезії рядки єднає рима,

Профспілка, ж, переслідує мотив,

Щоб з керівництвом за великими дверима

Єднався компромісом колектив.

Всяка, навіть найдовша дорога, неодмінно починається першим кроком. Ми зробили його сьогодні, прийнявши розумом і серцем необхідність зберегти і утвердити Федерацію профспілок Волині.

 

 IMG 6249

IMG 6165

 

Преслужба ФПО

 

Архiв
<< < Квітень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30