ЗАЯВА Президії Федерації профспілок Рівненської області

ima777ges

 

До Президента України,

Прем’єр-міністра України,

Керівникам правоохоронним органів

 

ЗАЯВА

 

Президії Федерації профспілок Рівненської області

 

Людина, її життя, здоров'я, честь і гідність, недоторканність та безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Так записано у нашій Конституції – основному законі України.

На жаль, черга людських смертей продовжується. Вбивають українців на Сході, десятки гинуть на дорогах мало не щодень, непоодинокими стали випадки, коли нахабно вбивають людей за їх професійну діяльність.

Вчора стало відомо про те, що ще одне замовне вбивство виконане. Померла в лікарні Катерина Гандзюк, громадська активістка, радниця мера Херсона, яку ще наприкінці липня облили сірчаною кислотою.

Таким чином, безпекова складова в Україні стала абстрактною величиною. Виходячи з дому, ми не маємо впевненості, що повернемося ввечері до своїх рідних і близьких. За вбивства карають виконавців, і то не завжди, а вони – всього лише зброя в чиїхось руках.

Приклади безкарності породжують нові прецеденти. Можливо саме зараз вже хтось лихий планує новий замах на «незгідного» активіста, і від того якою буде реакція на даний випадок громадськості і правоохоронних органів залежить, чи буде повторення таких смертей. Вони поки спостерігають. Роздумують, вичікують, але не зважуються.

Цих убивць – потенційних і фактичних – зупинять тільки дії.

Ми, профспілчани Рівненщини, звертаємось до Президента, як гаранта Конституції, до правоохоронних органів – знайдіть винних, покарайте, не допустіть своєю бездіяльністю нових вбивств, нападів на тих, хто думає інакше.

Забезпечте фундаментальну потребу людини – бути захищеною, відчувати себе в безпеці.

 

05.11.2018 р.

Федерація профспілок Рівненської області

Архiв
<< < Квітень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30