Навчання бухгалтера — це питання безпеки профспілкової організації

IMG 7905

 

Чернігівський Навчально-методичний центр профспілок продовжує практику організації всеукраїнських семінарів з відкритою реєстрацією для профспілкових бухгалтерів. Черговий такий захід відбувся 20-23 листопада та зібрав 25 учасниць — представниць різних областей держави та різних галузевих профспілок.

 

Програма навчання була складена так, щоб не лише поглибити знання та розвинути професійні компетенції, але і посприяти особистісному розвитку учасників. Зайвим буде перелічувати усі питання, по яким бухгалтери працювали з ранку до вечора протягом цих днів. Окреслимо лише напрямки, і серед них:

  • Нормативно-правове регулювання фінансової роботи;
  • Основи фінансової роботи;
  • Особливості оподаткування;
  • Організація бухгалтерського обліку;
  • Облікова політика та звітність;
  • Формування доходів та витрат профспілкового бюджету;
  • Огляд законодавства щодо соціально-трудових відносин.
  •  

 IMG 7889

 

До висвітлення цих питань були залучені досвідчені в своїх сферах викладачі: Володимир Ковальчук — юрист Підприємства “НМЦ” профспілок, експерт з податкового законодавства; Василь Цурій — директор Приватної аудиторської фірми «Цурій-аудит», голова Чернігівського територіального відділення «ВПГО «Спілка аудиторів України», Тамара Назіна — завідувачка відділом соціально-економічного захисту Федерації профспілкових організацій Чернігівській області.

 

Окрім опрацювання профільних питань, бухгалтери взяли участь у тренінгу з розвитку ефективних комунікацій з профспілковими лідерами. Разом з тренеркою та практичним психологом Іриною Глушко учасники розглянули найбільш характерні складні моменти, які виникають у діловому спілкуванні та, звісно, шукали рецепти успішних комунікацій.

 

IMG 7842

 

Завершив чотириденне навчання тренер та керівник Центру освіти дорослих “Перспектива” Підприємства “НМЦ” профспілок Віталій Копиш. Спочатку слухачі познайомилися з можливостями, які відкривають для профспілкового бухгалтера сервіси Google Keep, Google Drive та Google Calendar. Фінальним акордом семінару став міні-тренінг, який був присвячений технікам самомотивації, правильного налаштування на роботу та командну взаємодію.

 

Далі було вручення сертифікатів від директорки Чернігівського НМЦ Тетяни Осадчої, обмін враженнями, взаємні слова вдячності та дорога додому.

 

IMG 7762

 

 IMG 7662

IMG 7843

 

Віталій Копиш

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31