Проблеми зайнятості вирішувати спільно

DSC 0269

 

Представники Дніпропетровського обпрофоб’єднання, Обласного центру зайнятості та Федерації організацій роботодавців під час наради, що відбулася днями в Будинку профспілок, підбили підсумки спільної роботи в рамках діючої між ними угоди.

 

Як зазначалось у виступі голови облпрофцентру В.Дубіля, ця взаємодія загалом сприяє поліпшенню зайнятості населення, створенню нових робочих місць і попередженню масового безробіття, вдосконаленню системи підготовки кадрів. Профспілками активізується правозахисна робота, громадський контроль за додержанням трудового законодавства, співпраця з органами влади та державного контролю. Особлива увага соціальними партнерами приділяється збереженню та розвитку системи профтехнавчання, поліпшенню її зв’язків з виробництвом, у тому числі й з використанням передового зарубіжного досвіду (зокрема, німецького – з дуальної освіти). Проте в цілому ситуація в сфері зайнятості залишається складною, особливо внаслідок проблем з підготовкою кваліфікованих кадрів та їхнього масового відтоку за кордон.

   Під час наради виступили директор Обласного центру зайнятості В.Кузнєцова та директор Центру профтехосвіти Л.Сидорчук, голова Федерації організацій роботодавців В.Сергєєв.

   Соціальні партнери також підписали нову трьохсторонню угоду про співробітництво, реалізація якої насамперед буде сприяти посиленню захисту прав трудящих.

 

DSC 0232

 

                                                     В.Коврига,

зав. прес-центром Дніпропетровського

                                                     облпрофобєднання

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31