В центрі уваги – проект бюджету на 2019 рік

 

 А10

         29 листопада ц.р. з ініціативи Чернівецької облпрофради відбулася зустріч керівників та бухгалтерів обласних і районних галузевих організацій профспілок, голів профспілкових комітетів з директором Департаменту фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації Анжелою Дяковою. Йшлося про особливості формування проектів місцевих бюджетів області на 2019 рік.

 

         Відкриваючи інформаційний захід, голова обласної ради профспілок Володимир Шкварковський наголосив на те, що бюджетний процес вимагає всебічного вивчення і обговорення проекту основного фінансового документа регіону, і профспілкові організації особливо зацікавлені в його прозорості. Адже від цього, на думку голови облпрофради, напряму залежить рівень захисту трудових, соціально-економічних прав і гарантій працівників бюджетної сфери.

 

 

А11

         А.Дякова детально поінформувала присутніх про стан підготовки показників обласного бюджету, а також бюджетів районів, об’єднаних територіальних громад  на 2019 рік, ознайомила з підходами до розподілу міжбюджетних трансфертів.

         Учасники зустрічі активно обговорили питання місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, звернули увагу на необхідність збільшення прогнозних обсягів освітньої, медичної субвенцій, а також коштів на розвиток культури, соціальної сфери, функціонування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

         Досягнуто домовленості про те, що наступного тижня представники профспілкових організацій області візьмуть безпосередню участь у проведенні, за графіком, погоджувальних нарад в обласній державній адміністрації з розгляду питань формування місцевих бюджетів на 2019 рік.

 

 

 

 

Михайло Лєньков,

завідувач відділом з питань

захисту соціально-економічних

та духовних інтересів працюючих

Чернівецької облпрофради 

 

 

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31