Головна новорічна профспілкова ялинка Рівненщини запросила в гості дітлахів

 

 DSC 8090

Хто з батьків не знає, з яким нетерпінням наші діти чекають на Новорічно- Різдвяні свята. Таких,певне, не зустрінеш,бо сучасні дітки нагадують про це самі,і для них важливий не стільки подарунок, скільки момент зустрічі з улюбленими казковими героями, відчуття святкового дива,яке обов’язково має статися.

 

Працівники ФПО і галузевих членських організацій, знаючи про це, заздалегідь потурбувалися про всі деталі сценарію свята,щоб вдало його провести і не розчарувати дітей. Цього року вони організували ялинку в залі Федерації профспілок, запросивши на неї більше сотні маленьких гостей. Певне від того,що все убранство ялинки і залу було зроблено руками самих працівників апарату, свято видалось особливим по-домашньому теплим і щирим. Колеги-профспілчани з обласної філармонії,презентували   дітям   свою нову новорічну програму за участі св. Микола та казкових героїв з країни Мутляндії.

 

DSC 8106

 

З ними учасники казкового дійства побували в різних країнах світу, доторкнулися до пісенних і танцювальних традицій народів цих країн і разом   написали листа св.. Миколаю,попередньо визволивши його з полону підступної чаклунки. І врешті з рук святителя кожна дитина отримала омріяний  солодкий подарунок.

А відкрив свято голова Федерації профспілок області Микола Шершун, побажавши його маленьким учасникам та їх батькам радості і щастя , доброго здоров’я і успіхів у навчанні. І не забув про наказ від св. Миколая-розбудовувати Україну, жити в ній у мирі і злагоді…

 

DSC 8122

 

DSC 8161

 

DSC 8193

                                                                                  

                                                                                             Прес-центр ФПРО

Архiв
<< < Червень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30