IMG 6598

 

19 квітня з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці, який буце відзначатись 28 квітня і цьогоріч має гасло «Безпечне і здорове майбутнє праці», в Херсонському Будинку профспілок відбулися урочистості.

 

В заході взяв участь і виступив голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Добровольський Анатолій Миколайович.

В своєму виступі він відзначив, що Законом України "Про охорону праці" на профспілки покладено чимало повноважень у галузі охорони праці, виконання яких вони здійснюють через свої виборні органи та представників. Головною метою і завданням профспілок є захист прав та законних інтересів працівників у сфері охорони праці, надання їм практичної допомоги у вирішенні цих питань, оскільки захист здоров’я і життя людини праці для профспілок понад усе.

IMG 6590

Також взяли участь в заході керівники та відповідальні особи з охорони праці підприємств, представники навчальних закладів Херсонщини, , батьки та безпосередньо лауреати конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

З привітальним словом звернулись до присутніх Сітнік Світлана Василівна, начальник Херсонського відділення управління ВД Фонду соціального стрвхування України, Стус Микола Олександрович, виконавчий директор Об’єднання організацій роботодавців, Главацька Світлана Анатоліївна, начальник управління ВД Фонду соціального страхування України в Херсонській області,

Почесними грамотами та Подяками було нагороджено окремих працівників підприємств за принципову позицію у забезпеченні високого рівня охорони праці, активну профілактичну діяльність та з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці.

Відбулось урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

IMG 6574

Начальник Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки головного управління Держпраці Володимир Зиновійович Скрипнюк привітав юних майстрів. Переможцям було вручено грамоти та приємні подарунки.

Слово для виступу було надано Овчарук Оксані Олександрівні, заступнику начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, Коваль Марині Миколаївні, директору ТОВ Херсонський УКК «Професіонал», яка наголосила, що своєчасне та якісне навчання молодого покоління – шлях до безпечного та стабільного майбутнього.

IMG 6567

 Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок