пп2

7 травня ц.р. відбулось засідання Президії Київської міської ради профспілок.

За результатами підведення підсумків цьогорічного відзначення Дня праці було визнано, що проведення у Києві мітингу 1 Травня викликало загальну підтримку у суспільстві та сприяло суспільному запиту щодо об’єднання зусиль у боротьбі за права людини праці.

Наголошувалося щодо необхідності посилення роботи серед членів профспілок щодо ідеологічної підтримки та об’єднання зусиль у відстоюванні інтересів через безпосередню участь у заходах. (Вимоги, схвалені учасниками профспілкового мітингу 1 травня 2019 року і надіслані до новообраного Президента України Зеленського В.О. та мера м.Києва Кличка В.В.).

 

 п4

 

Також було вирішено: звернутися до засобів масової інформації про об’єктивне висвітлення громадської думки, витримуючи принцип полярності думок щодо проведення заходів профспілками; розробити План заходів (Дорожню карту) по підготовці щорічного відзначення Дня праці – 1 Травня, де передбачити широкомасштабне висвітлення (білборди, ефіри, круглі столи, соціальні мережі тощо) та залучення всіх верств населення.

 

Голова Київської міської ради профспілок В.П. Мельник та всі учасники засідання привітали Голову Київської міської профспілки працівників текстильної та легкої промисловості Проскуріну Валентину Миколаївну з Днем народження та нагородженням відзнакою Київської міськпрофради – Нагрудним Знаком «Профспілкова звитяга».

 

пп1

 

Детальніше

 

 Управління з соціально-економічних питань та

соціального діалогу Київської міськпрофради