Змагання весни, краси, здоров’я

DSC 0185


Відбулася XI –а Спартакіада працівників соціальної сфери Житомирщини.

 

   Житомирська обласна рада Профспілки працівників соціальної сфери України спільно з Департаментом праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації та  ФСТ « СПАРТАК» провели 31 травня 2019 року ХI обласні спортивні ігри серед працівників соціальної сфери області.

   В спортивних змаганнях взяли участь більше 200 спілчан з 19 установ соціальної сфери / 6 райміськуправлінь праці та соціального захисту населення, 3 територіальних центра соціального обслуговування / надання соціальних послуг/, 7 інтернатних установ, департамент праці ,соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, обласний центр по нарахуванню та виплаті соціальних виплат, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Житомирській області.

   Урочисте відкриття спортивних ігор відбулося на водно – веслувальній базі ФСТ « Спартак» в гідропарку м. Житомира

   На урочистому відкритті та проведенні ХI обласних спортивних ігор були присутні голова обласної ради Профспілки працівників соціальної сфери України Шушпан Василь Петрович, директор Департаменту праці , соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Прокопець Юрій Васильович, перший заступник голови обласної ради Профспілки , заступник начальника управління соціального захисту населення департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Д’яченко Анатолій Петрович, голова обласної ради ФСТ «СПАРТАК» Шевчик Борис Володимирович , керівники окремих установ та голови первинних профспілкових організацій.

 

DSC 0918

 

   Змагання проводилися з шести видів спорту: бомбаскету, гирьового спорту, дартсу , легкої атлетики, шашок та швидких шахів, що культивуються в трудових колективах соціальної і які мають відповідні умови для їх розвитку.

     Спортивна боротьба була напруженою, бо кожна команда боролася за право бути призером у змаганнях.

     Призові місця в загальнокомандному, командному та особистому заліках з вищезазначених видів спорту розподілилися наступним чином:

 

В загальнокомандному заліку:

 

  1. 1.КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці».

2. УПСЗН Баранівської РДА;

           3. КСРУ «Житомирське вище професійне училище інтернат»

 

 

З видів спорту призерами стали команди:

 

Бомбаскет

1. УПСЗН Баранівської РДА

2. УПСЗН Брусилівської РДА

3. УПСЗН Попільнянської РДА

 

 

Дартс

  1. 1.Житомирський обласний центр по нарахуванню та здійсненню

соціальних виплат.

2. УПСЗН Брусилівської РДА

3. Бердичівський геріатричний пансіонат

 

Гирьовий спорт

1. УПСЗН Баранівської РДА

2. УПСЗН Брусилівської РДА

3. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

     в Житомирській області.

 

Легка атлетика

1. КУ « Любарський психоневрологічний інтернат»

2. УПСЗН Баранівської РДА

3. УПСЗН Коростишівської РДА

 

Шашки

  1. 1.КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці».

2. КСРУ «Житомирське вище професійне училище інтернат»

3. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних

   послуг) Новоград-Волинського району

 

 

Швидкі шахи

  1. 1.КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці».

2. УПСЗН Баранівської РДА

         3. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

             в Житомирській області

 

     Переможцями особистих змагань з видів спорту стали:

 

Бомбаскет

чоловіки

1. Мицик Тетяна - УПСЗН Баранівської РДА

2. Колос Микола - Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області

3. Власюк Костянтин - КУ «Пугачівський психоневрологічний інтернат»

жінки

1. Тюрина Наталія - УПСЗН Баранівської РДА

2. Халімовська Катерина - Департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА

3. Ольшевська Валентина - територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради

 

 DSC 0238

 

Дартс

чоловіки

  1. 1.Мовчан Роман - Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області

2. Майструк Андрій - УПСЗН Брусилівської РДА

3. Савейко Сергій – Житомирський обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

жінки

  1. 1.Гаврилюк Людмила - КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці».

2. Грибовська Марина – КУ «Пугачівський психоневрологічний інтернат»

3. Поліщук Ліна - Бердичівський геріатричний пансіонат

Гирьовий спорт

 

До 70 кг.

  1. 1.Шевчук Володимир – Романівський дитячий будинок-інтернат.

 

До 90 кг.

  1. 1.Павленко Сергій – КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для

ветеранів війни та праці».

         2.Савейко Сергій – Житомирський обласний центр по нарахуванню та

здійсненню соціальних виплат.

3. Катальний Володимир – УПСЗН Попільнянської РДА

 

понад 90 кг.

1. Майструк Андрій – УПСЗН Брусилівської РДА

2. Опанчук Денис – КСРУ «Житомирське вище професійне училище

   Інтернат»

         3.Терещенко Сергій – Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району

 

DSC 0229

 

 

Легка атлетика

чоловіки

  1. 1.Карпуленко Дмитро – КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для

ветеранів війни та праці».

           2.Ничипорук Олександр – Житомирський обласний центр по нарахуванню

та здійсненню соціальних виплат.

3. Пронь Ігор – КСРУ «Житомирське вище професійне училище інтернат»

жінки

1. Осипенко Івана – Любарський психоневрологічний інтернат

2. Стасюк Наталія – КУ «Територіальний центр соціального обслуговування

   (надання соціальних послуг) м.Коростень»

3. Парфенюк Оксана - УПСЗН Баранівської РДА

 

Шашки

чоловіки

1. Бондар Анатолій – Житомирський геріатричний пансіонат

2. Бондарчук Віталій - КСРУ «Житомирське вище професійне училище

   інтернат»

3. Федоренко Анатолій - КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для

   ветеранів війни та праці».

 

жінки

  1. 1.Процюк Леся - територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району

         2.Матвійчук Анжела - КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для

ветеранів війни та праці».

         3.Понамаренко Світлана - КУ «Територіальний центр соціального

обслуговування (надання соціальних послуг) м. Коростень»

 

Швидкі шахи

чоловіки

1. Ковбан Микола - УПСЗН Баранівської РДА

2.Таранов Михайло - КСРУ «Житомирське вище професійне училище

   Інтернат»

           3.Колос Микола - Управління виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування України в Житомирській області

жінки

  1. 1.Горушко Галина - Житомирський обласний центр по нарахуванню та

здійсненню соціальних виплат.

           2.Чумак Ніна - КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів

війни та праці».

3. Піонткевич Ірина - Бердичівський геріатричний пансіонат

 

 DSC 0130

                                                                                                                            

Профспілка працівників соціальної сфери України

Архiв
<< < Червень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30