Голова найбільшої галузевої профспілки Закарпаття Тетяна Повханич отримала високу нагороду профспілок

P1180152

 

Профспілка освітян Закарпаття – найбільша серед 17 галузевих профспілок нашого краю. Вона об’єднує понад 55 тисяч спілчан, що становить майже половину усіх членів профспілок області.


Завдяки об’єднанню зусиль профспілкових працівників і активу галузі в команду однодумців, організаторським здібностям голови обласної організації профспілки, члена Ради Федерації профспілок України Тетяни Федорівни Повханич освітянська профспілка є лідером серед галузевих профспілок. Йдеться про дієвість соціально – економічного захисту спілчан, соціальне партнерство, мотивацію профспілкового членства, авторитет профспілки у суспільному житті нашого краю.

Щороку в галузі проводяться огляди-конкурси на кращу первинну профспілкову організацію та з охорони праці. Торік на реалізацію галузевої профспілкової програми оздоровлення працюючих та їх дітей було використано близько 3,8 млн. грн. В області проведено семінар – навчання профспілкових працівників і активу України і Словаччини. Досвід роботи профспілки освітян з питань навчання профактиву, формування іміджу профспілки, застосування інформаційних технологій схвалено президією Закарпатської обласної ради профспілок. Видання газети облорганізації профспілки «Профспілкове щодення», яке нагороджено Почесною Грамотою Федерації профспілок України у зв’язку з 10-річчям виходу першого номера, є єдиним друкованим виданням в профспілках Закарпаття. Освітяни нашого краю займають перше місце в області з передплати на видання ФПУ – газети «Профспілкові вісті» та «Бібліотечки голови профспілкового комітету». В цій багатогранній профспілковій діяльності значна роль належить лідеру обласної галузевої профспілки Тетяні Повханич.  

За особливі заслуги перед профспілковим рухом у складі ФПУ, значний особистий внесок у захист трудових, соціально – економічних прав та інтересів членів профспілок, вирішення соціальних питань Тетяну Федорівну Повханич нагороджено нагрудним знаком ФПУ «Заслужений працівник профспілок України». Цю високу нагороду на засіданні Закарпатської обласної Ради профспілок їй вручив голова облпрофради Володимир Фленько.      

 

На фото:

- вручення високої нагороди профспілок;

- голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич (в центрі) разом з профспілковим активом галузі.  

 

DSCN0239

 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно -

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

Архiв
<< < Серпень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31