kneu1

 

5 червня 2019 року у конференц-залі КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбулася звітно-виборна конференція профспілкового комітету первинної організації профкому студентів та аспірантів КНЕУ.

 

Зі звітом виступила голова профкому Ольга Чабанюк.

У звітній доповіді вона зокрема зазначила, що за останні п’ять років зроблено багато добрих справ: це й соціальний захист студентів, участь у парламентських слуханнях щодо належного фінансування працівників освіти та виплати стипендій; участь у книжковому ярмарку з метою зібрання коштів на будівництво табору для дітей з інвалідністю. Організовано десятки фестивалів та конкурсів спільно з Центром культури та мистецтв КНЕУ, спортивні змагання та турніри на стадіоні «Економіст». Проведено навчальні тренінги, зокрема й з емоційної грамотності. Також підготовлено незабутнє свято та подарунки для малят дитячого будинку «Надія».

«Профком – надійний друг студентства», – сказала Ольга Чабанюк і подякувала команді, з якою працювала щодня пліч-о-пліч, всім партнерам та колегам.

Після обговорення доповіді роботу профспілкової організації за звітний період було визнано задовільною і розпочалися вибори голови та заступників профкому.

«На посаду голови нашої організації я би порекомендувала людину, з якою працювала кілька років, – продовжила Ольга Чабанюк. – Це – Катерина Давидкова, студентка четвертого курсу факультету обліку та податкового менеджменту. Вона креативна, мудра, знає, як формувати команду, налагодила зв’язки з іншими громадськими організаціями».

Кандидатуру Катерини Давидкової підтримано одноголосно і обрано головою профкому КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Запрошені гості та колеги з організацій відзначили активну і результативну роботу Ольги Чабанюк на посаді голови профкому і виголошуючи слова вітань вручали її нагороди та відзнаки.

Від ЦК Профспілки працівників освіти і науки України за значний особистий внесок у захист прав та свобод членів Профспілки Ольгу Чабанюк було нагороджено нагрудним знаком ЦК Профспілки «Профспілковий лідер».

На конференції обрано також заступників голови, профспілкового комітету, ревізійної комісії, розглянуто поточні питання.

 

Детальніше на сайті Профспілки працівників освіти і науки України.

 

kneu2

 

Прес-служба

Профспілки працівників освіти і науки України