IMG 6926

 

6 червня ц.р.  Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок провела виїзне засідання Президії, яке відбулось на базі Державної установи "Новокаховський рибоводний завод частикових риб". Загальна площа заводу складає 1003,2865 га, а площа водного джерела 854,6624 га. , що є показником того, що на Херсонщині розташований  найбільший рибзавод у Європі.

 

Призначення заводу - розмноження, вирощування та випуск біоресурсів у Каховське водосховище та пониззя р. Дніпра білого та строкатого товстолобика, білого амура , коропа та традиційних видів риб: щуки , судака, сома. Учасники виїзної Президії отримали можливість ознайомитись з технологією організації всього виробничого процессу на заводі.

Відкрив засідання Президії Добровольський Анатолій Миколайович, голова Херсонської облміжпрофради. 

Про співпрацю адміністрації та профспілкового комітету ДУ "Новокаховського рибоводного заводу частикових риб" у вирішенні соціально-економічних та трудових питань доповідали: Дикуха Ігор Михайлович, директор ДУ "Новокаховського рибоводного заводу частикових риб", Бачкала Юрій Володимирович, голова обласної організації працівників рибного господарства , Шкуропад Людмила Володимирівна, голова первинної профспілкової організації ДУ "Новокаховського рибоводного заводу частикових риб".

 

IMG 6904

 

 Почесними грамотами Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок за  плідну співпрацю адміністрації і профспілкового комітету щодо стабільного розвитку виробничої і соціально-побутової сфери та вагомий влад в реалізацію трудових відносин голова облміжпрофради Добровольський Анатолій Миколайович нагородив трудовий колектив  "ДУ Новокаховський рибоводний завод частикових риб" ( директор  Дикуха І.М. голова профкому Шкуропат Л.В.) та окремих працівників заводу за успішне і сумлінне виконання своїх трудових обов’язків та активну участь в житті первинної профспілкової організації заводу.

Також були розглянуті інші питання затвердженого порядку денного, з яких членами Президії були прийняті відповідні постанови.


 IMG 6980

IMG 6893

 

 Херсонська обласна міжгалузева

рада профспілок