P1180305

 

У Закарпатській обласній раді профспілок (голова Володимир Фленько) підбито підсумки обласного конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок області у засобах масової інформації у 2018-2019 роках.

 

Як зазначив заступник голови облпрофради Василь Захарець, проведення конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок засобами масової інформації певною мірою сприяло поліпшенню цієї роботи, й зокрема, висвітлення питань укладання колективних договорів і угод, соціального партнерства, трудового законодавства, охорони праці, соціального страхування, оздоровлення працюючих та членів їх сімей, дитячого відпочинку, культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи, діяльності санаторно-курортного і туристсько-екскурсійного комплексу профспілок, звітів і виборів в профспілкових організаціях тощо.

 

На питаннях співпраці з журналістами наголошували у своїх виступах голови обласних організацій профспілок: працівників культури – Наталія Товтин і державних установ - Діана Гондорчин. Питання висвітлення профспілкової тематики в засобах масової інформації порушили власний кореспондент газети «Голос України» у Закарпатській області Василь Нитка, головний редактор газети «Спорт тайм» Степан Селменський та інші.

Було оголошено результати обласного конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок у ЗМІ в 2018-2019 роках. За активне висвітлення цієї тематики відзнаками облпрофради нагороджено журналістські колективи ДП «ТРК Мукачево «М-Студіо», редакцій газет «Новини Закарпаття», міськрайонної газети «Мукачево», Тячівської райгазети «Дружба», газети «Спорт тайм», видання «Профспілкове щодення», регіонального часопису «Синій Вир».

Нагороджено також групу журналістів всеукраїнських, обласних та міськрайонних видань, які активно висвітлюють профспілкову тематику у засобах масової інформації.

Нагороди ЗМІ та окремим журналістам вручив заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець

 

На фото:

- на зустрічі з журналістами – заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець та голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин;

 

P1180292

 

- виступає власний кореспондент газети «Голос України» у Закарпатській області Василь Нитка;

 

P1180299

- заступник голови облпрофради Василь Захарець вручає нагороду редактору ДП ТРК Мукачево «М-Студіо» Тетяні Легезі.

- колективне фото на згадку.

 

P1180306

 

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради