XXVIІ спартакіада енергетиків Закарпаття

Б 

 

На базі відомчого пансіонату «Енергетик» відбулася XXVIІ обласна  спартакіада енергетиків Закарпаття. На старт змагань вийшли понад 250 учасників. На урочистому відкритті спартакіади  їх привітали голова профкому ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Володимир Бокотей та головний суддя спартакіади Олександр Білак.

У гирьовому спорті переміг Іван Черничко  (Виноградівський РЕМ), у дартсі перше місце зайняв Андрій Левко  (Свалявський РЕМ). Найвлучнішими у кульовій стрільбі були Жанна Кость (Мукачівський МРЕМ) та Михайло Вароді (Виноградівський РЕМ) У змаганнях з шахів кращими стали Виталина Слава  (Міжгірській ЕМ) та Володимир Параска (Виноградівський РЕМ).  У настільному тенісі перемогу здобули  Оксана Шумнегра (Рахівський РЕМ) та Едуард Джуга (Берегівський РЕМ).

 У волейболі  перемогу здобула  команда Воловецького  РЕМ, а у найбільш видовищному виді - перетягуванні канату, як і торік,  не було рівних команді Іршавського РЕМ. 

         За підсумками усіх видів спартакіади у загальнокомандному заліку перше місце завоювала команда Виноградівського  РЕМ. На другому місці – спортсмени Хустського РЕМ, на третьому – Іршавського РЕМ.

         На  урочистому закритті спартакіади призери змагань отримали кубки, грамоти та цінні подарунки організаторів, які вручив голова оргкомітету, голова профкому ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Володимир Бокотей. 

 

На фото:

- моменти спартакіади  енергетиків Закарпаття

 

 

 

Сергій Баранчиков

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

 

Б1

 

Б2

 

Б3

 

Б4

Архiв
<< < Жовтень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31