В будівлі Закарпатської облпрофради за наполяганням окружного адміністративного суду відключили електроенергію

Будинок профспілок 1

 

В будівлі Закарпатської облпрофради 19 червня за наполяганням окружного адміністративного суду було відключено електроенергію. З цього приводу голова облпрофради Володимир Фленько звернувся до засобів масової інформації, й зокрема, дав телеінтерв’ю обласним телеканалам.

Профспілковий лідер області звернувся з листом до президента України Володимира Зеленського. В ньому наголошується, що «Закарпатська обласна рада професійних спілок звертається до Вас як до гаранта Конституції з проханням призупинити судове свавілля з боку керівництва Закарпатського окружного адміністративного суду.

Вже третій рік поспіль триває жорстке протистояння між Закарпатською облпрофрадою та окружним адміністративним судом щодо права власності на адміністративну будівлю профспілок нашого краю в м. Ужгороді на площі Народній, 5, яка належить нам понад 55 років. Останньою крапкою у цьому конфлікті стало відключення електропостачання в Будинку профспілок, яке було здійснено під тиском керівників окружного адміністративного суду.

19 червня ц.р. без будь - яких письмових попереджень в адмінбудівлі профспілок було відключено електропостачання. Цим самим було повністю паралізовано роботу облпрофради, галузевих організацій профспілок, спортивних товариств та інших. Це було зроблено в розпал дитячої оздоровчої кампанії, якою безпосередньо займаються профспілки, маючи у своєму підпорядкуванні стаціонарні дитячі оздоровчі заклади, турбази, санаторії.

Цей ганебний факт судового свавілля може призвести до дестабілізації дитячого оздоровлення в літній період, а також роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, якими опікуються спортивні товариства. Під загрозою зриву також проведення профспілкових заходів до річниці Конституції України.

Враховуючи вище викладене, звертаємося до Вас, шановний Володимире Олександровичу, з проханням призупинити судове свавілля у Закарпатті і дати доручення відповідним органам відновити електропостачання в адмінбудівлі профспілок на площі Народній з метою стабілізації ситуації та сприяння діяльності профспілок згідно Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", ст. 36 Конституції України», - йдеться в листі голови Закарпатської облпрофради Володимира Фленька до Президента України Володимира Зеленського.

 

 

Сергій Баранчиков

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

Архiв
<< < Жовтень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31