DSC04534 - копия c92dc

Рівень забезпечення промисловості регіону інженерними та робітничими кадрами та якість їх підготовки вищими навчальними закладами та системою профтехосвіти у 2018-2019 роках та на період до 2023 року – ці актуальні питання обговорювалися під час засідання Кіровоградської обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

 

Під час засідання також обговорювалося питання щодо виконання Територіальної угоди між облдержадміністрацією, обласним об'єднанням організацій роботодавців та ФПО у 2018 році. Сторони зазначили, що співпраця відбувається плідна і результативна. На засіданнях розглядалися актуальні питання із життя області.

Голова ФПО Максим Баланенко зазначив, що розпочинається переговорний процес щодо укладення Територіальної угоди на новий термін відповідно до положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм соціально-економічної політики та трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки.

«Під час ведення переговорів слід врахувати не повністю реалізовані зобов'язання сторін за діючою Територіальною угодою стосовно розвитку економіки і виробництва, збереження та створення робочих місць, оплати і охорони праці, соціального захисту населення області».

 

Докладніше.

DSC04529 - копия 1e51f


Марія Іванова,

Федерація профспілок Кіровоградської області