Заборгованість по заробітній платі шахтарям Львівщини буде виплачена до кінця серпня

630 360 1449837263-7712

 

31 серпня за ініціативи голови Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олега Турчина відбулася зустріч з головою Львівської обласної державної адміністрації Маркіяном Мальським, за участю т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, депутата Львівської обласної ради Ігоря Грабінського та представників паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації.

 

В ході зустрічі голова Львівської територіальної організації Профспілки Олег Турчин, голови первинних профспілкових організацій шахт та допоміжних підприємств озвучили блок важливих питань життєдіяльності ДП «Львіввугілля»: вчасна виплата заробітної плати, відвантаження вугільної продукції, модернізація шахтного обладнання.

Як поінформував голова первинної профспілкової організації шахти «Межирічанська» Андрій Паска: «Зустріч відбулася в конструктивному руслі.

Очільник області Маркіян Мальський уважно вислухав профспілкових лідерів та керівництво держпідприємства щодо наявних проблемних питань вугільників, запевнив присутніх, що обізнаний з ситуацією державного підприємства, а питання заробітної плати стоїть на його особистому контролі, але не все залежить від очільника області.За його словами, на сьогодні не працює Верховна Рада України та не сформований новий Кабінет Міністрів України , які впливають на вирішення фінансовий та соціальних питань.

Пропри все Маркіян Мальський пообіцяв, що до кінця серпня заборгованість по заробітній платі шахтарям буде виплачена.

Крім того, профспілки порушили питання щодо сплати підприємствами єдиного соціального внеску, на що керівник області відповів: – «Це питання потрібно змінювати на законодавчому рівні і від імені області буде подано проект змін до Законів по єдиному соціальному внеску».

 

 

За матеріалами сайту Профспілки працівників вугільної

промисловості України

 

Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31