DSCN9830

 

В ужгородському спорткомплексі "Юність" відбулися фінальні змагання XVІІ-ої спартакіади працівників закладів та установ освіти Закарпатської області.В них взяли участь  понад 700 учасників, які змагалися в 11 видах спорту. А на всіх етапах освітянської спартакіади її учасниками були понад 10 тисяч працівників галузі - це наймасовіша галузева профспілкова спартакіада нашого краю. Допомагала організаторам у проведенні фінальних змагань обласна організація ФСТ "Спартак" (голова Микола Щадей), а суддівську колегію очолював суддя національної категорії Анатолій Плеханов.

 

   На урочистій церемонії відкриття її учасників та численних уболівальників привітали директор департаменту освіти і науки ОДА Ганна Сопкова, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич, голова Закарпатської обласної ради профспілок Володимир Фленько та іншіі.

      У турнірі з міні-футболу перше місце завоювали спортсмени Тячівського району. Переможцями у змаганнях з волейболу серед жінок стала команда міста Мукачева, а серед чоловіків – Свалявського району. У змаганнях з настільного тенісу найсильнішими виявилися Золтан Сіладі з Виноградівського району та Наталія Куля із Свалявського району.  У турнірі з шашок переможцями стали Галина Віхніна (м.Ужгород) і Михайло Плець (Міжгірський район), а з шахів - Ольга Захарець (Виноградівський район) і Семен Найгебавер (м. Ужгород). Найвлучнішим у дартсі був Сергій Баркасій (Ужгородський район).

У змаганнях із сімейних стартів, в яких за перемогу змагалися 13 родин освітян, перше місце завоювала родина Андрусяків з Виноградівського району - Олександр, Габріелла і Владислав.

В плаванні кращі результати показали: на дистанції 25 метрів серед жінок віком до 35 років – Аліса Кочемба (м.Ужгород), а понад 35 років – Любов Капчук (Рахівський район). На дистанції 50 метрів у чоловіків до 35 років перемогу виборов  Денис Діас (Ужгородський район), а понад 35 років – Олександр Фатула (м. Берегово).

У гирьовому спорті переможцями стали: у ваговій категорії до 70 кг. - Володимир Ковач (Хустський район), до 90 кг – Сергій Дерич ( Міжгірський район), понад 90 кг – Михайло Дзямко (Воловецький район).

Вперше до програми спартакіади було включено армспорт.У ваговій категорії до 70 кг переміг  Юрій Бабинець (Ужгородський район), до 90 кг – Віктор Фазикош ( Міжгірський район), понад 90 кг – Іван Матько (Іршавський район).

Одним з найвидовищних видів спорту цьогорічної спартакіади освітян традиційно стало перетягування канату. У боротьбі сили та непоступливості перемогу святкували освітяни Свалявського району, які у фіналі виявилися сильнішими від команди м. Ужгорода.

Призери в індивідуальному заліку нагороджені медалями та грамотами, а команди в окремих видах – дипломами організаторів. Крім того, усі діти-учасники змагань із сімейних стартів отримали подарунки від облорганізації профспілки. Нагороди вручила голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич.

За результатами ХVІІ-ої обласної спартакіади працівників закладів та установ освіти Закарпаття  перемогу в загальнокомандному заліку завоювала  збірна команда Виноградівського району (начальник управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Юрій Свищо, голова районної організації профспілки Іван Кльофа). На другому місці - збірна команда освітян міста Мукачева, на третьому - міста Ужгорода.

 Обласна спартакіада працівників закладів та установ освіти принесла багато щирих непідкупних  емоцій, очікувані й неочікувані результати як в індивідуальних, так і в командних видах спорту.

 

На фото:

- відкриває спартакіаду голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич;

- хто сильніший в гирьовому спорті?

 

20190921 124236

 

- змагання з армспорту;

 

20190921 141024

 

- на водних доріжках;

 

P90921-121157 

 

- за шаховою дошкою;

20190921 121116

 

- турнір з настільного тенісу;

20190921 115315

- на п’єдесталі пошани спартакіади;

 

IMG 20190921 163114 HDR

- голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич з юними учасниками змагань із сімейних стартів.

 

DSCN9943 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно –

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради