P1180910

 

В атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації відбулося свято «Даруємо людям красу» з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 9 листопада. В його підготовці і проведенні активну участь взяла обласна профспілкова організація працівників культури (голова, член Ради ФПУ Наталія Товтин).

Учасників зібрання привітали голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, письменник Василь Густі. Виступаючи на святі, голова Закарпатської обласної ради профспілок Володимир Фленько підкреслив важливе значення культури і мистецтва у суспільному житті нашого краю, що є яскравою індивідуальністю і давньою традицією Закарпаття, привітав із професійним святом присутніх працівників галузі, профспілкових активістів.

На святі цілому ряду працівників галузі було вручено нагороди облдержадміністрації, обласної ради та облпрофради.

Окрасою свята стали виступи добре відомих в області та за її межами колективів та окремих виконавців – Академічного камерного хору «Кантус», братів Емериха і Томаса Поповичів, Артема Калінича, симфонічного оркестру КВНЗ «Ужгородський музичний коледж ім. Д. Задора», хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи й інших.

Відзначення професійного свята у Закарпатті ще раз засвідчило, що культура і мистецтво у нашому краї мають давні традиції, які з кожним роком примножуються.

На фото:

- виступ Академічного камерного хору «Кантус».

 

P1180896

- під час відзначення свята працівників культури і мистецтва;

 

- виступає голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько;

 

P1180904

 

- голова облпрофради Володимир Фленько (ліворуч) вручає нагороду обласної ради профспілок голові циклової комісії «Народні інструменти» КВНЗ «Ужгородський музичний коледж ім. Д. Задора» Володимиру Стегнею;

P1180908

 

                                                                                                                                                     Фото автора

 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-гуманітарної

роботи Закарпатської облпрофради