1

 

            З метою обміну досвідом роботи профактивісти Миколаївської обласної профспілкової організації працівників держустанов (голова Таміла Бугаєнко) побували у своїх колег із Закарпаття. Хлібом-сіллю зустріли закарпатці своїх гостей.

            Під час міжобласного семінару профспілкових активістів двох областей про основні напрямки роботи Закарпатського обкому профспілки державних установ щодо соціально-економічного захисту спілчан розповіла голова облпрофорганізації, Заслужений працівник профспілок України Марія Петечук. Як ця робота проводиться на Миколаївщині вела мову Таміла Бугаєнко. В рамках фахової дискусії відбувся круглий стіл на тему: «Соціальний діалог – основа співпраці профспілки держустанов з органами влади та місцевого самоврядування». Миколаївці отримали від своїх колег підготовлені закарпатцями методичні рекомендації з різних напрямків профспілкової роботи: соціального захисту, мотивації профспілкового членства, організаційної, колдоговірної, правової, культурно-масової, спортивної та інформаційної роботи, оздоровлення дітей.

            До програми перебування профактивістів Миколаївської області у Закарпатті входило й ознайомлення з роботою Мукачівського райкому профспілки працівників держустанов, про яку детально розповіла її голова Марія Попінчак. Побували гості нашого краю і в одній з кращих оздоровниць Закарпаття – дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Вогник» в с. Оноківці Ужгородського району, який знаходиться на балансі обкому профспілки.

            Під час культурно-дозвіллєвої програми профактивісти держустанов Миколаївської області відвідали музеї в Ужгороді і Мукачеві, зону відпочинку з термальними водами в с. Косино Берегівського району. Оскільки їх програма перебування у Закарпатті збіглася із святом Трійці, вони побували в церковних храмах, були присутні на Богослужінні.

            На фото: хліб-сіль від господарів;

                           профспілкові активісти держустанов Миколаївської області в дитячому оздоровчому закладі «Вогник».

 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи

                   Закарпатської облпрофради    

 

2