На базі профспілкових курсів Запорізької обласної ради профспілок під егідою Федерації профспілок України за підтримки Фонду імені Фрідріха Еберта 4 липня 2013 року відбувся семінар для профактиву Запорізького краю на тему: «Інновації на виробництві: від викликів до нових можливостей для профспілок». У якому прийняли участь 35 профактивістів серед яких були представники промислових підприємств, ВАТ „Запоріжсталь”, ПАТ „ЗАЗ”, ДП „Івченко - Прогрес”, ПАТ „Запоріжтрансформатор”.

Відкрив семінар заступник голови Запорізької обласної ради профспілок Ігор Скороходов. Проводив семінар тренер-модератор Андрій Зінченко. На занятті він проаналізував можливості, котрі створюють для профспілок інновації на виробництві, проінформував про досвід іноземних профспілок у використанні інновацій для створення нових робочих місць та покращення умов праці співробітників. Також були запропоновані шляхи використання українськими профспілками напрацювань їх іноземних колег, розібрані типові кейси запровадження інновацій на українських підприємствах.

На інтерактивному занятті розбирались ситуаційні моменти щодо вміння вести діалог між профспілковою організацією і власником підприємства, використання інновацій на виробництві, робота велась в малих групах.

Найбільш активними слухачами були голова цехового комітету ВАТ „Запоріжсталь” Безуменко С.В., заступник голови обласного комітету профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості Шапчиц Ю.В., голова профкому ПАТ „Запоріжавтотранс” Третецька О.О.  

Після заняття провели анкетування. Слухачі висловили подяку за проведений на високому рівні семінар, тематика якого викликала жвавий інтерес.

Запорізька обласна рада профспілок

 

008

 

019