180857

 

14 липня відбувся третій чемпіонат центральної міської лікарні з риболовлі.

 Ініціаторами створення традиції проведення цього свята є профком Рівненської центральної лікарні, на чолі з Анатолієм Приварським, та головний лікар Євген Кучерук, який активно підтримав таку новацію, адже сам є завзятим рибаком та прагне залучати до цієї справи й працівників лікарні.

 Аби вкотре підтвердити, що лікарі не тільки гарно працюють, а відпочивають теж не гірше, цьогоріч вони втретє влаштували собі чемпіонат із рибної ловлі. У День рибалки делеговані члени колективу відправились у село Сапожин, що у Корецькому районі, решта ж працівників залишилась виконувати свої безпосередні обов’язки На березі ставка із вудками вишикувалося п'ятнадцять команд, по два учасника у кожній.

 Усі команди поставилися до завдання відповідально та всерйоз: старалися від 7:00 до 12:00 впіймати найкрупнішу рибину та побільше наловити її взагалі за вагою і формою. І хоча найбільша риба, щука, клюнула на гачок тендітної Анни Андрощук — улову раділи усі. Успіхам лікарів дивувалися і затяті рибалки. Судити чемпіонат запросили професіоналів - колектив ОГО «Чоловічі розваги» та заступника голови ФПО на громадських засадах, Василя Косовича. Вони не приховували позитивних емоцій у спостереженні за медиками, однак були водночас об’єктивними та справедливими в оцінках результатів.

 П’ятигодинна риболовля закінчилася - вилов зважили. За результатом цієї відповідальної процедури, третє місце посіла сім'я Панчуків, друге – поділили лікарі В.М. Андрощук та В.А. Наумчук Перемогли ж двоє рибаків: Ю.В. Аношко та В.В. Єрофеєв, вони й наловили найбільше риби. Відзначився вміннями затятого рибака головний лікар Рівненської міської лікарні Євген Кучерук – першим витяг рибину. Кожен учасник змагань отримав грамоту за участь у змаганнях та приз, а також дипломи від ФПО.

 "Такі події здружують колектив, організовувати невеликий відпочинок вкрай необхідно, а особливо для колективу у якому, можна сказати, є професійні рибалки, "- прокоментував свято головний лікар Рівненської центральної міської лікарні.

 Профспілкове життя у центральній міській лікарні Рівного вирує. Проведення подібних подій є важливою складовою виконання колективного договору, саме у організації дозвілля. І радує, що є такі традиції та, що їх можна мати за приклад приємних насичених емоціями подій, організованих профспілковими комітетами.

 

 

Прес-служба

Федерації професійних спілок

Рівненської області