9

 

 

В Закарпатській філії ПАТ «Укртелеком» дбають про оздоровлення дітей. Адміністрація Закарпатської філії ПАТ «Укртелеком» (директор Сергій Ярмоленко) спільно з профспілковою організацією (голова Петро Паук), незважаючи на фінансово-економічні проблеми, постійно дбають про оздоровлення дітей своїх працівників. На утриманні філії – заміський стаціонарний дитячий оздоровчий заклад «Зв’язківець», який знаходиться в гірському селі Турички Перечинського району.

            З урахуванням попередніх заявок профкомів, наявних фінансових можливостей, цього літа на власній базі протягом двох змін – по 18 днів – оздоровлено 80 дітей шкільного віку, батьки яких перебувають у трудових відносинах з ПАТ «Укртелеком». На ці цілі з різних джерел фінансування використано майже 200 тис. грн., з яких 108 тис. грн. склали цільові кошти господарника – Закарпатської філії, а також кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, цільові внески профкомів. Батьки, як завжди, сплачували лише 10 відсотків вартості путівки.

            Дитячий оздоровчий заклад «Зв’язківець» – один з небагатьох у галузі. Цього року в системі «Укртелекому» працюють лише 3 галузеві дитячі оздоровниці – в Одеській, Рівненській та Закарпатській областях. Протягом двох змін у Туричках оздоровлено 152 дітей різних структурних підрозділів ПАТ «Укртелеком» з м. Києва, Київської, Сумської та Закарпатської областей, а також юні ватерполісти з Ужгородської ДЮСШ ФСТ «Динамо» – вихованці відомого тренера, майстра спорту Ісрафіла Василькіна. Різноманітні виховні заходи, ігри, конкурси, спортивні змагання, 5- разове харчування забезпечили начальник оздоровчого закладу Степан Молнар та старший вихователь Ірина Пловайко, а про підготовку та належне функціонування галузевої дитячої оздоровниці подбали керівництво філії і особисто Сергій Ярмоленко, начальник ЦТП №8 м. Перечин Василь Костик та голова профспілкової організації Петро Паук.

            Під час другої зміни в оздоровниці побував і голова Профспілки працівників зв’язку України Микола Стародуб, який ознайомився з умовами перебування дітей, й зокрема, їх проживання, харчування, під час розмов з дітьми цікавився їх відпочинком. Разом з ним з організацією та проведенням роботи з оздоровлення дітей працівників галузі, станом та перспективами діяльності оздоровчого закладу «Зв’язківець» знайомилися заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець, директор Закарпатської філії ПАТ «Укртелеком» Сергій Ярмоленко, голова профспілкової організації філії Петро Паук, голова профспілкової організації Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Василь Гецко.

            Незважаючи на фінансово-економічні труднощі, інші проблеми дитячий оздоровчий заклад «Зв’язківець» у Закарпатті продовжує успішно функціонувати і є одним з кращих дитячих сезонних оздоровчих закладів області і галузі зв’язку.

            На фото: Діти у «Зв’язківці» разом з організаторами оздоровлення.

 

Микола Стародуб (ліворуч) та Василь Гецко розмовляють з вихованцями оздоровниці.

 

10

 

На виставці творчих робіт.

pauk

 

Проблеми оздоровлення дітей обговорюють Василь Гецко, Микола Стародуб, Сергій Ярмоленко, Василь Захарець, Степан Молнар, Петро Паук.

 

33

 

Фото автора

Сергій Баранчиков

завідувач відділу організаційно-гуманітарної

роботи Закарпатської облпрофради

 

2