deti9 

Важливою справою профспілкових органів була і залишається робота по проведенню дитячої оздоровчої кампанії. В 2012 році в Івано-Франківській області оздоровленням та відпочинком було забезпечено 85,7 тисяч дітей віком 7-16 років, в тому числі з організаційною підтримкою профспілки 18,9 тисяч. Зусилля профспілок були спрямовані, насамперед, на якісне проведення оздоровчих змін в стаціонарних закладах відпочинку.

     З частковим використанням коштів обласного відділення Фонду соціального страхування в минулому році оздоровлено понад 4 тисячі дітей. Для цього було виділено Фондом 2 млн. 962 тис.грн.

      Президія Федерації профспілок України підвела підсумки Всеукраїнського огляду трудових колективів на на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2012 р. Відповідно до рекомендацій організаційного комітету ФПУ знаком “Шана і подяка” за досягнення позитивних результатів серед територіальних профоб”єднань нагороджена Рада профспілки Івано-Франківської області.

      В номінації “Кращий заклад оздоровлення та відпочинку дітей” відзначено дитячий лікувально-оздоровчий комплекс “Сокіл” первинної профспілкової організації Бурштинської ТЕС. А директор цього закладу Михайло Мисів удостоєний Почесного знаку ФПУ “За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей”.

      Слід підкреслити, що на території Прикарпаття в 2012 р. перебувало 4 114 дітей з інших областей України, найбільше з Київської – 1 100, Львівської – 1032, Житомирської – 460, Рівненської – 347, Чернігівської – 340, з інших країн- 58. А 35 прикарпатських дітей оздоровлювалися в Австрії і Туреччині.

      Сума додатково залучених коштів підприємств, установ, організацій, профспілкових осередків на оздоровлення та відпочинок дітей в минулому році склала понад 3 млн. грн.

      Президія Федерації профспілок України рекомендувала своїм членським організаціям внести пропозиції до регіональних, галузевих угод і колективних договорів щодо асигнування на оздоровчу роботу з дітьми додаткових коштів, зміцнення матеріально-технічної бази дитячих закладів, розробити і здійснити інші заходи, спрямовані на якісне проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2013 році.

 

Прес-служба Ради профспілок Івано-Франківської області