3013592

 

У березні цього року в приміщенні Будинку спілок (м.Полтава) пройшли турніри з шахів, шашок серед жіночих команд, які були представлені галузевими профспілками Полтавщини.

           Впевнену перемогу в командному заліку в змаганнях з шашок здобули представниці профспілки працівників охорони здоров’я – голова організації КУВІЧКА Олександр Іванович.

           Призерами змагань в командному заліку з шашок стали представниці профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення – голова ЛАТИШ Петро Миколайович та профспілки працівників освіти і науки – голова ШУМЕЙКО Григорій Іванович.

           В особистому заліку перемогу в змаганнях: з шашок здобула ОДАРЧЕНКО Наталія – обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення; в змаганнях з шахів перемога дісталась команді, яку представила обласна професійна спілка працівників харчової та переробної промисловості – голова організації СОПІНА Віра Іванівна. Призові місця в командному заліку з шахів здобули представниці профспілки філії ВАТ «Укртелеком» - голова СЕВЕРИН Наталія Андріївна та представниці профспілки працівників охорони здоров’я.

           Перше місце в особистому заліку з шахів здобула РУДАКОВА Жанна - обласна організація профспілки працівників харчової та переробної промисловості.
           В цей же час відбулися міжгалузеві змагання з армспорту. В командному заліку перше місце здобули представники профспілки Південної залізниці – голова МАСЛАК Марина Юріївна, друге місце за командою профспілки харчової та переробної промисловості , третє місце в команди профспілки працівників машинобудування та металообробки – голова ПУХАЙ Валерій Іванович.

           Перемогу в змаганнях з армспорту в особистому заліку здобули: ГОЛТВЯНСЬКИЙ Володимир (до 70 кг) - обласна організація профспілки працівників освіти і науки; ГРИЦАЙ Олександр (до 90 кг) - обласна організація профспілки машинобудування та металообробки; ГЛУШАЧЕНКО Володимир (90 + кг) – територіальний комітет профспілки Південної залізниці.    

           Також участь в змаганнях з шахів, шашок та армспорту взяли організації: профспілки працівників лісового господарства (голова Даниленко Анатолій Андрійович), профспілки працівників торгівлі і громадського харчування (голова Візовська Тетяна Іванівна).

           Привітав учасників змагань, присвячених Міжнародному Дню 8 Березня та відродженню спортивних заходів в приміщеннях облпрофради і вручав нагороди (кубки, дипломи, медалі) переможцям та призерам змагань в командному і особистому заліку голова облпрофради Леонід Михайлович Вернигора.

           Ініціювала проведення змагань з видів спорту серед галузевих профспілкових організацій спортивна рада облпрофради, яка створена з метою активізації фізкультурно-масових та спортивних заходів в колективах фізкультури організацій та підприємств галузей відповідно до завдань Ради з питань фізичної культури і спорту Федерації професійних спілок України.

 

 

 

                                   Відділ оргроботи та загальних

                                   питань Полтавської облпрофради

 

 3013572

 

 3013584