--------2

 

Весну в Київській міській раді профспілок зустрічали з найкращою та найкрасивішою половиною людства. В цей день чоловіки Міськпрофради та галузевих профорганізацій столиці влаштували для своїх жінок святковий концерт та частування з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8-го Березня.

 

Великий концертний зал Федерації профспілок України був наповнений весняним настроєм та позитивною атмосферою.

 

Свято розпочалося з привітання голови Київської міської ради профспілок Валентина МЕЛЬНИКА, який побажав жінкам «залишатися такими ж чарівними та незбагненними, як перші весняні квіти».

 

«Бажаю Вам бути радісними, як сонечко. Загадковими, як зоряні ночі. Нехай для Вас лунає ніжна мелодія кохання, а в житті панує щастя та удача. Доброго здоров’я, благополуччя, любові, сімейного затишку», - такими словами голови Міськпрофради розпочався святковий концерт, який був підготовлено виключно чоловіками, представниками галузевих профорганізацій Києва.

 

Свято вдалося. Жінки оцінили свято на відмінно, скандуючи, за келехом шампанського, голосно слово подяки: «Дякуємо!!!» І всі жінки залишали Будинок спілок з позитивним настроєм та букетом квітів.

 

Київська міська рада профспілок

 

DSC 2385mm

 

-----1

 

DSC 2589mm

 

DSC 2590mm