ФПУ підтримує ініціативи членських організацій

WO2I2966   У ФПУ розглянуто звернення Голови Профспілки працівників агропромислового комплексу України Ігоря Сопелкіна з приводу активізації протестних дій членів профспілок.   У відповіді в.о. Голови ФПУ Володимира Саєнка зазначено:   «Ваше звернення № 01/161, від 11 серпня 2017 року розглянуто у Федерації профспілок України. Ми поділяємо Ваше занепокоєння з приводу погіршення соціально-економічного становища працівників в Україні, хоча і не можемо погодитися з тезою про безрезультативність соціального діалогу, який проводиться ФПУ..

Вчені та медики пікетують Кабмін і Раду

1018362964   3 листопада попереджувальна акція протесту під Кабміном і Верховною Радою об’єднала працівників Національної академії наук України та медиків. Мітингуючи вимагають гідних зарплат і збільшення фінансування Національної академії наук у Держбюджеті 2017 р. За словами вчених, зараз середня зарплата співробітників НАН менше середньої зарплати по Україні: середня зарплата в промисловості на даний час складає майже 6 тис.грн, тоді як оклад молодшого наукового співробітника 3.742 грн.Президія ЦК..

Соціальна напруга зростає. Профспілки за рішучі дії

IMG 0616 0 r7b1k6on   18 жовтня на Президії ФПУ, яка зібралась на своє засідання відразу після завершення зустрічі Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з керівниками всеукраїнських профспілок та їх об’єднань, ухвалено рішення про перенесення дати всеукраїнської акції протесту профспілок з 20 жовтня на 17 листопада ц.р. у формі пікетування Верховної Ради України.   Відповідні зміни внесено до постанови Президії ФПУ від 30.09.2016 № П-4-2 «Про виконання вимог профспілок, визначених постановою..

Сьогодні - акція протесту працівників ПАТ «Дніпрометробуд»

  A7CF2D4C-F4DB-4FD0-9770-8C908DF612EB mw1024 s n   Сьогодні, 17 червня 2016 року, о 10.00 біля будівлі Дніпропетровської міської ради (м. Днепр, пр.-т Д. Яворницького, 75) відбудеться акція протесту з приводу важкого економічного становища працівників ПАТ «Дніпрометробуд».     Метробудівці вимагають виплатити їм заборгованість по заробітній платі за 9 місяців на загальну суму понад 6,5 млн. грн. Неодноразові звернення до губернатора Дніпропетровської області та міському голові Дніпропетровська з проханням посприяти у фінансуванні довгобуду..

Соціальні партнери та директор Регіонального бюро МОП підписали Меморандум

x 1627bc78   Меморандум про взаєморозуміння щодо реалізації Програми гідної праці МОП для України на період 2016-2019 рр., що був підписаний 7 квітня ц.р. на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради.   (Текст Меморандуму додається)   Прес-центр ФПУ

Григорій Осовий: «Профспілки підтримують справедливі вимоги шахтарів»

ОСА МИТА Всі членські організації ФПУ – понад 7,5 млн. спілчан - підтримують вимоги шахтарів і однозначно ми розуміємо, що не з доброї волі, а з крайньої нужди сьогодні тисячі шахтарів, ветеранів праці, чорнобильців, інших трудівників зібралися на цій площі, щоб рішуче сказати ні – уряду, ні – парламенту, ні – політиці затягування пасків трудової людини, ветерана, чорнобильця. Про це заявив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова..

Профспілки Закарпаття – проти ліквідації соціальних гарантій

middle 752d8d3d581e2a0be35bee93000c4f14 Відбулося засідання президії Закарпатської обласної ради профспілок, на якому розглянуто питання про участь профспілок у заходах у зв’язку з намірами Уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню. Голова облпрофради Іван Король інформував членів президії, що з цього питання прийнято Заяву Федерації профспілок України. «Уже сьогодні державні соціальні гарантії – мінімальна зарплата та мінімальна пенсія – становлять менше 80..

ПРОФСПІЛКОВИЙ РЕФЕРЕНДУМ. Українському народові – гідне життя!

УКР   Вперше в історії профспілкового руху України Федерація профспілок України ініціювала проведення всеукраїнського референдуму із зверненням до Президента України Петра Порошенка та Кабінету Міністрів України під гаслом: «Ми закликаємо до гідного життя для українського народу!».   З текстом звернення можна ознайомитися тут.   Тому, хто згоден з цим зверненням, пропонуємо його підписати з метою передачі Главі держави та Уряду.    Ми попросили прокоментувати цю профспілкову ініціативу В.о. Голови ФПУ Сергія Кондрюка.   - Ідея..

Відбулася IV Всеукраїнська звітна конференція Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

0890             2 грудня 2013 року в оздоровчому центрі «Журавочка» (с. Пухівка Броварського р-ну Київської області) за участі регіональних громадських організацій «Союз Чорнобиль України», представників Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України відбулася IV Всеукраїнська звітна конференція Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».          У зазначеній конференції взяв участь представник Федерації профспілок України.          До порядку денного були винесені наступні..

Підведення підсумків діяльності Національної служби посередництва і примирення за 15 років

IMG 3067   14 листопада 2013 року в приміщенні "Українського дому" відбувся офіційний захід, присвячений підведенню підсумків діяльності Національної служби посередництва і примирення за 15 років з моменту її утворення. У заході взяли участь представники сторін соціального діалогу на національному рівні, міжнародної організації праці, науковці, незалежні експерти, трудові арбітри та незалежні посередники НСПП. Під час урочистого заходу виступив заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк. На початку Голова Національної служби посередництва..
Архiв
<< < Жовтень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31