ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

275 15 вересня відзначатиме ювілейний день народження Вацлав Станіславович Янчевський - голова Української Федерації профспілкових організацій – профспілки працівників підприємств з іноземними інвестиціями, господарських товариств, організацій та установ.Федерація профспілок України щиро вітає Вацлава Станіславовича з ювілейною датою, зичить йому міцного здоров’я, щастя, нових досягнень у всіх сферах життя та родинного благополуччя!   ФПУ

[ Детальніше... ]

14 вересня – День фізичної культури і спорту України

-e1442041574907 Шановні спілчани!   Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту України! Українські спортсмени відомі своїми високими спортивними досягненнями в змаганнях усіх рівнів. Це є свідченням важливості фізкультури і спорту в нашому житті, збереження досвіду з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, примноження переможних традицій. У цей святковий день особливі слова подяки – керівництву та працівникам членських організацій всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, колективам фізичної культури підприємств, організацій, установ. Бажаю..

[ Детальніше... ]

15 вересня – День працівника лісу

61602371 1574906525978664 4540140947131858944 o     Шановні працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України!     Сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівника лісу! Це свято об’єднує всіх, хто причетний до збереження й відтворення лісу, забезпечення потреб суспільства у різноманітній лісовій продукції. Прийміть слова подяки за вашу невтомну працю. Щиро бажаю вам  та вашим рідним міцного здоров’я, щастя й добробуту, наснаги й вагомих трудових здобутків.   З повагою Голова Федерації профспілок України                                 Г.В...

[ Детальніше... ]

Профспілка працівників лісового господарства України вітає спілчан із професійним святом

67453447 3358985284115354 4331274200741314560 o     Шановні колеги лісівники! Дорогі спілчани!                   Від щирого серця вітаю Вас та всіх людей, які присвятили своє життя служінню ЛІСУ, з професійним святом!                 Зважаючи на свою діяльність чи бездіяльність ліс не  може залишити байдужими до себе серця  людей в усьому світі.                 Завдячуючи Вашій наполегливій та високопрофесійній праці зелені багатства України зберігаються та примножуються. Незважаючи на кліматичні зміни, відсутність державного фінансування лісогосподарських робіт та..

[ Детальніше... ]

Вітання спілчанам від Профспілки працівників лісових галузей України

tannen-650x400-3e     Шановні  члени  галузевої  профспілки  -  працівники  деревообробних  та  меблевих  підприємств  і  організацій, ветерани,   які  на   заслуженому відпочинку,    учні  та   студенти  навчальних  закладів лісових  галузей!                                                                         Від  імені  Центрального  комітету  Профспілки  працівників  лісових   галузей   України  щиро ..

[ Детальніше... ]

Чим живеш, місцева громадо?

Памятник Шевченку Т.Г. Яготин 2   У центрі реформи з децентралізації має стояти людина, її потреби та інтереси. На цьому неодмінно наголошують профспілки, які є представниками найманих працівників та за своєю місією покликані захищати законні права трудового народу.   Під час формування нової системи місцевого самоврядування та утворення в містах і селах України об’єднань територіальних громад важливим є забезпечення комфортного і благополучного життя людей, адже, спроможні громади є запорукою..

[ Детальніше... ]

ФПУ виборює право громадян України на законодавчу ініціативу

Constitution of Ukraine Сьогодні Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся листом до Президента України Володимира Зеленського з проханням розглянути пропозиції профспілок щодо законодавчого врегулювання конституційного права народу України на законодавчу ініціативу та механізму його реалізації.   У листі висловлюється вдячність за підтримку і внесення як невідкладного проекту Закону про внесення змін до статті 93 Конституції України (щодо законодавчої ініціативи народу) (реєстр. № 1015 від 29.08.2019). Голова ФПУ зазначає, що..

[ Детальніше... ]

112-Україна 10.09.2019: Миха Чаплига про Трудовий кодекс України (відео)

112ua Трудовий кодекс та профспілки

[ Детальніше... ]

КОМЕНТАР. Передбачаю друге народження профспілкового руху в найближчі роки, що призведе до справжнього народження Республіки в Україні.

 ЧАПЛ   Ухвалення неоліберального Трудового Кодексу – це давня мрія всіх урядів за часи незалежності, адже це фактично знівелює роль профспілок і убезпечить уряд від впливового подразника. Саме профспілки здатні організувати величезні маси людей на боротьбу за свої трудові права, тому метою урядів є позбавити профспілки впливу, щоб можна було безкарно звужувати права і свободи.   Проте, Трудовий Кодекс – це не лише клопіт профспілок та їх членів...

[ Детальніше... ]

ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 9/2019)

 А10 У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:   Дмитро Матвійчук, Валентин Кривохижа. Завжди «студенти»: навчання спеціалістів з безпеки і здоров’я на роботі в Португалії. Як у Португалії отримати доступ до професії спеціаліста з безпеки і здоров’я на роботі та підтримувати актуальний рівень кваліфікації, щоб бути затребуваним на ринку праці   Микола..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30