23 вересня – День машинобудівника України

images cms-image-000022119 Шановні спілчани!   Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем машинобудівника! Машинобудування – одна з найбільш важливих галузей промисловості, що демонструє науково-технічний та економічний потенціал України. Вчені, конструктори, інженери та робітники, сумлінно працюючи, забезпечують виконання завдань по розвитку вітчизняних машинобудівних і оборонних підприємств, зростання конкурентоспроможності їх продукції на світових ринках. Зичу усім вам міцного здоров’я, родинного щастя, стабільної роботи, нових професійних здобутків та добробуту. З повагою   Голова..

[ Детальніше... ]

Інноваційні кластери, соціально-ринкова економіка, індустріалізація 4.0 та модернізація освіти – профспілки вивчають новий курс «Батьківщини»

666a13b3-93b2-433e-95c9-b690f2b28f0e Профспілки продовжують вивчати програми українських політичних сил. Сьогодні отримали запрошення на презентацію Нового Економічного Курсу лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.   Враховуючи досвід співпраці, яка ґрунтується на спільному Меморандумі, з парламентською фракцією «Батьківщини» у попередні роки загалом та з Представником ФПУ у Верховній Раді Вадимом Івченко зокрема, профспілки покладають великі сподівання на реалізацію ініціатив наших партнерів. Сьогодні перед нами стоїть важливе – архіважливе завдання: ми маємо визначитися з..

[ Детальніше... ]

СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ – ХТО І ЯК СЬОГОДНІ ГОТОВИЙ ПІДТРИМАТИ ПРОФСПІЛКИ

Изображение 057 «Профспілки», «громадянське суспільство», «громадськість» – сьогодні слова №1, які звучать від політиків з екранів, ними кричать бігборди, рясніють заголовки джинсових матеріалів у Інтернет та друкованих виданнях. Поруч зі словами «діти», «пенсіонер», ці слова перетворилися на засоби маніпуляції та популізму. І це не дивно – адже профспілкові організації – це потужна, найвпливовіша та найбільша громадянська сила, яка сьогодні існує в країні.   Тільки виникає питання, чому..

[ Детальніше... ]

Глава Уряду виступає за посилення принципів дуальної освіти відповідно до потреб ринку праці

1-1-e1521122635588 Розвиток дуальної освіти, яка по суті є партнерством між освітніми закладами і роботодавцями, – запорука правильного розвитку ринку праці і забезпечення не тільки потреб роботодавців, а й майбутніх робітників роботою та гідною зарплатою. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 19 вересня на засіданні Уряду.   Глава Уряду дав доручення протягом місяця підготувати проект постанови Уряду про широке розповсюдження пілотних проектів з дуальної освіти, а також закликав..

[ Детальніше... ]

Вміли забрати – не вміють керувати

2018 09 07 049192 01 Фонд держмайна вкотре підтвердив нездатність управляти майном профспілок.   На межі соціального та комунального колапсу опинилися мешканці Бердянська. Виною тому Фонд Держмайна, який ще кілька років тому вирішив відібрати черговий об’єкт Федерації профспілок України – котельню №6. Згідно з рішенням суду, ще в листопаді 2017 року ПрАТ «Приазовкурорт», який до того моменту постачав тепло в кілька районів міста, втратив таку можливість. Утім Фонд..

[ Детальніше... ]

Чем гордится Президент Эстонии? – тем, о чем постоянно говорят и чего добиваются профсоюзы в Украине

 o2qz1umz.upj Президент Эстонии Керсти Кальюлайд выступила с речью на открытии осенней сессии єстонского Парламента - Рийгикогу.   Из речи президента:   Уважаемый председатель и члены Рийгикогу, высокие гости! В год столетнего юбилея нельзя сказать о нашем государстве лучше, чем это сделал, выступая перед вами, Рейн Таагепера: ”Это государство слишком ”толстое”, поскольку требует относительно численности населения больше чиновников, чем более населенное государство. В то же время, это государство слишком ”тонкое”, поскольку оно все-таки..

[ Детальніше... ]

Вітаємо!

Изображение 109   11 вересня V з’їзд Профспілки працівників вугільної промисловості України шляхом відкритого голосування більшістю голосів обрав Віктора Івановича Турманова Головою Профспілки працівників вугільної промисловості України на наступний термін. Федерація профспілок України вітає В.І.Турманова з обранням та бажає йому успіхів та нових здобутків на високій посаді. Изображение 152  Изображение 072 ФПУ

[ Детальніше... ]

Серце, віддане людям!

265px-Юркін Олександр Валентинович рамка 9 вересня 2018 року на 63-му році життя раптово перестало битися серце колишнього Голови Федерації профспілок України та колишнього голови Профспілки працівників атомної енергетики і промисловості України, Заслуженого енергетика України Юркіна Олександра Валентиновича.   Юркін О.В. розпочав трудовий шлях у 1975 році слюсарем реактивно-турбінного цеху ВО «Чорнобильська АЕС». Після служби в армії повернувся у рідний колектив, де поряд із щоденною працею займався активною..

[ Детальніше... ]

9 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

81533 Шановні працівники нафтогазової і нафтопереробної промисловості України!   Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! Сьогодні ви своєю працею забезпечуєте енергетичну незалежність і цим укріплюєте національну економіку та авторитет Української держави в очах міжнародної спільноти! Завдяки праці науковців, інженерів, службовців та робітників крок за кроком протягом століть розбудовувалася нафтогазова галузь: створювалися потужні комплекси, освоювалися родовища, впроваджувалися нові технології з видобутку і переробки нафти..

[ Детальніше... ]

Профспілка працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України вітає спілчан із професійним святом

2   Шановні друзі !          Центральна Рада профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України сердечно вітає працівників і ветеранів нафтопереробної промисловості та нафтопродуктозабезпечення з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!          Нафтопереробна галузь є надзвичайно важливою для розвитку національної економіки, забезпечення енергетичної незалежності країни та зростання добробуту українського народу.          Прийміть щиру подяку за вашу щоденну самовіддану працю і майстерність, відповідальне ставлення до своїх..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30