Звернення до Голови Парламенту

630 360 1559148328-156 До Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова звернулись очильники всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні, які входять до складу СПО об’єднань профспілок, з проханням довести до народних депутатів профспілкову позицію щодо проекту Трудового кодексу України.   До ВР надіслано схвалений 4 листопада 2019 року СПО об'єднань профспілок Позиційний документ профспілок України: «Червоні лінії» щодо ініційованих владою законопроектів з питань лібералізації трудового законодавства. У разі не дотримання..

[ Детальніше... ]

Профспілки непохитні у захисті трудових прав працівників

1517378656 trudove 11 лиcтопада у столичному Будинку профспілок відбулась нарада керівників членських організацій ФПУ з обговорення подальших дій з популяризації у суспільстві профспілкового Трудового кодексу.   У ході наради було зазначено, що на виконання рішення СПО об’єднань профспілок від 4 листопада ц.р. щодо подальшої активізації дій на підтримку проекту ТК, розробленого профспілками, проведено низку організаційно - інформаційних заходів. Результатом чого стала реєстрація у Верховній Раді України альтернативних «ліберальному»..

[ Детальніше... ]

Нарада в НКРЗІ

images На розгляд до НКРЗІ, починаючи з 2016 року надходять численні звернення громадян з питань незадовільної роботи інформаційно-довідкової служби операторів, провайдерів телекомунікацій (колл-центрів) та тривалого очікування з’єднання. В зв’язку з цим, 06 листопада п.р. представники ФПУ взяли участь у нараді щодо показників контролю якості обслуговування споживачів телекомунікаційних послуг в системах інформаційно-довідкового обслуговування (СІДО) операторів, провайдерів телекомунікацій. Основними проблемами, порушеними у скаргах громадян є: тривалий час очікування з’єднання,..

[ Детальніше... ]

Профспілка працівників культури України вітає спілчан із професійним святом

Безымянный   Шановні друзі!   Від імені багатотисячної Профспілки працівників культури України щиро вітаю з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя найважливішій зі сфер – культурі! Культура та мистецтво є основою розвитку народу, нації, незримою силою, формуючою унікальну особистість кожної людини. Культура надихає, лікує, робить світ кращим і добрішим. І в цьому, перш за все, ваша заслуга, шановні митці. Це свято – винагорода за вашу..

[ Детальніше... ]

Інтерв’ю Володимира Саєнка «Урядовому кур’єру»

news161309 Голова наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко: «Україна має змогу посісти одне з перших місць у світі як країна з розвиненою інфраструктурою санаторно-курортного лікування».   На запитання щодо майбутнього санаторіїв «Укрпрофоздоровниці», скільки з них функціонує, в якому вони стані, й чи очікувати українцям на доступне санаторно-курортне лікування в майбутньому? газеті «Урядовий кур’єр» відповів Володимир Саєнко.   Читати за посиланням   Прес-центр ФПУ    

[ Детальніше... ]

МИ ПАМ’ЯТАЄМО ПРО ГЕРОЇЧНІ ЧАСИ МІСТА-ГЕРОЯ КИЄВА!

          А31      Сьогодні – 6 листопада – 76 річниця звільнення  міста Києва від фашистських загарбників. Напередодні цієї дати працівники апарату ФПУ та члени  їхніх родин відвідали Національний музей - заповідник «Битва за Київ у 1943 році» у селі  Нові Петрівці (на фото).          Екскурсію проводив сам директор музею – ВІКОВАН Іван Петрович, заслужений працівник культури України, повний кавалер Ордену «За заслуги», великий знавець..

[ Детальніше... ]

ВІТАЄМО!

А22   Федерація профспілок України вітає Віктора Максимовича Сластьона – голову Запорізької обласної ради профспілок, з ювілейним днем народження. Щиро зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного щастя, успіхів та нових досягнень у всіх сферах життя! ФПУ

[ Детальніше... ]

Учасники програми Соціальний профспілковий квиток зможуть лікуватися у кращих фахівців України та світу

11111 0 ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ повідомляє – відтепер учасники програми СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК зможуть лікуватися у кращих фахівців України та світу, отримуючи додаткові бонуси 5-10% у мережі кінотеатрів, ювелірних магазинів та інших партнерів коаліції МAXI. Акція! – кожному власнику нового профспілкового квитка, застрахованому за програмою «Доктор ТАС» - подарунок на 1 рік - міжнародна медична консультація. До числа партнерів ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ у сфері медичного обслуговування, що..

[ Детальніше... ]

Виступ Голови ФПУ Григорія Осового 05.11.2019 щодо проекту Трудового кодексу (відео)

0b88a3ae72a7098678f52efe49e36a85 Виступ Голови Федерації профспілок України Григорія Осового щодо позиції профспілок стосовно проекту Трудового кодексу на розширеному засіданні Президії Київської міської ради профспілок України 5 листопада 2019 року.

[ Детальніше... ]

АКТУАЛЬНО. Жадоба влади

ОСОВИЙ-ВР   Так можна охарактеризувати законопроект 2275,  поданий групою народних депутатів від «Слуги народу», який 30 жовтня розглянуто на засіданні Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.   Стосується він управління Фондом соціального страхування, де з 2000 року управління здійснюється на паритетній основі ( по 7 осіб) від застрахованих осіб, для чого власне фонд створено, від роботодавців, які сплачують страховий внесок на страхування працівників, та..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30