19 листопада – День працівників сільського господарства

-v-selskoe-khozyaystvo       Шановні спілчани!   Сердчно вітаю вас із  професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Це свято – визнання державою і суспільством важливості праці сільського трудівника. Ваш досвід, професіоналізм, поєднання традиційних та новітніх методів господарювання є визначальними факторами для забезпечення добробуту громадян. Прийміть низький уклін за вашу працьовитість та відповідальне ставлення до роботи. Щиро бажаю вам нових трудових досягнень та гідної оцінки державою і суспільством вашої праці. Удачі, щастя та..

До річниці створення НСПП

znak-1   Шановний Олександре Ярославовичу! Шановні колеги!   Від імені Федерації профспілок України щиро вітаємо Вас і весь колектив Національної служби посередництва і примирення з 19-річницею з дня утворення Служби. За свою діяльність Служба посіла достойне місце в системі органів державної влади в Україні та напрацювала дієвий механізм забезпечення сприятливого соціального клімату, злагоди в суспільстві. Фахівці Служби постійно працюють над удосконаленням своєї роботи, яка направлена на стабілізацію соціально-трудових відносин, сприяння вирішенню колективних..

17 ЛИСТОПАДА – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТІВ

  23659834 1593499767359903 1657806961 o     Дорогі друзі! Шановні студенти!   Щиро вітаю вас із вашим днем – Днем студента – святом, що об'єднує молодих людей в усьому світі! Українські студенти – це найбільш креативні, мобільні, успішні та сміливі люди, які розуміють, чого хочуть від життя. Вони прагнуть якісних змін, випробовують власні сили й уміння у пошуках нових горизонтів та активно пізнають світ. Щиро бажаю вам примножувати свою енергію,..

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку!

tvcamera Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!   Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Динамічний розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасного життя. Завдяки вашому професіоналізму та відповідальному ставленню до своєї роботи громадяни оперативно отримують достовірну інформацію про всі події, що відбуваються в світі, формується суспільна думка та розвивається громадянське суспільство, постійно зростає якість надання послуг зв’язку. Прийміть щирі слова подяки за вашу..

Профспілка працівників зв'язку України вітає спілчан з професійним святом

радіо e3b910d5b383475daaed077ecf577ef9 Шановні колеги, шановні зв'язківці!   Від імені Профспілки працівників зв'язку України прийміть найщиріші  вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників радіо, телебачення і зв'язку! Сьогодні галузь зв'язку та інформатизації є складовою інфраструктури   економіки країни, її інноваційного розвитку та  одним із основних розбудовників інформаційного суспільства. Новітні комунікаційні технології стають невід’ємною складовою соціально – економічного розвитку суспільного життя, все більше процеси взаємодії держави та громадянина відбуваються за допомогою..

Привітання Профспілки працівників культури з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України

b5933   Дорогі друзі!   Щиросердно вітаю багатотисячну армію журналістів, режисерів, інженерів, операторів, всіх працівників вітчизняних мас-медіа, теле- та радіокомунікацій з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку. З кожним днем вплив вітчизняної інформаційної сфери на формування громадської думки і становлення активної життєвої позиції мільйонів наших співвітчизників стає все більш вагомим. У цьому складному процесі є особистий професійний внесок кожного з Вас. Адже, саме Вашими стараннями, завдяки..

Профспілка працівників культури України вітає спілчан із професійним святом

74744       ШАНОВНІ КОЛЕГИ !   Щиросердно вітаю кожного працівника культури, хто присвятив себе важливій і благородній справі  формування високих етичних та моральних принципів у суспільстві, з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який відзначається разом із Днем української писемності та мови. Віками складаються національні культурні традиції, зміцнюється зв`язок між поколіннями та примножується українська культурна спадщина. Самобутня та багатогранна українська культура забезпечує духовне буття народу..

Профспілка працівників соціальної сфери вітає спілчан із професійним святом

    В

Вітання від Профспілки працівників державних установ України

image0011       Шановні працівники соціальної сфери, вітаю Вас з професійним святом!   Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності як соціальний захист населення. Завдяки Вашому професіоналізму, досвіду роботи щоденно отримують кваліфіковану допомогу ті люди, які найбільше її потребують. Зичу Вам натхнення, творчих успіхів, здійснення всіх задумів і мрій. Нехай Вас завжди супроводжують милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! У..
Архiв
<< < Листопад 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30