Головне – дотримання прав людини, громадянина, працівника

Изображение 233 

 

На цьому наголосив Голова ФПУ Григорій Осовий, виступаючі 5 грудня на Національному Форумі «План Трансформації України - об'єднавчий порядок денний для країни», що відбувся у Києві у Конгрес-центрі "Український Дім".

 

Це вже шосте засідання Форуму, у якому взяли участь представники громадських організацій, народні депутати України, представники КМУ і бізнесу, зарубіжні експерти і посли, високопоставлені особи українського духовенства, відомі громадські діячі.

Відкрив роботу Патріарх Філарет - Предстоятель   Української Православної Церкви Київського Патріархату, який є членом Наглядової Ради Національного Форуму «Трансформація України». Він наголосив на загальнолюдських цінностях, які мають бути притаманними тим, хто взяв на себе велику та почесну місію бути представником влади та служити своєму народові, а також спрямовувати зусилля на побудову сучасної, соціально-справедливої держави.

 

Изображение 199

 

Виступаючі на Форумі наголосили, що метою їх роботи є напрацювання Національної Стратегії Трансформації України (НСТУ), яка б містила у собі механізми вдосконалення суспільного діалогу, координувала зусилля громадянських організацій, влади та міжнародних партнерів України для розв’язання кризової ситуації, що склалася у нашій країні.

Учасники Форуму прийняли рекомендації до зазначеного програмного документу та Резолюцію, у який зокрема зазначено, що НСТУ має забезпечити створення сучасної європейської держави Україна завдяки використанню найкращого досвіду інших європейських країн, які вже пройшли подібний шлях.

Від профспілок пропозиції до Стратегії висловив Голова ФПУ Григорій Осовий. Він привернув увагу до необхідності повернення у суспільстві поваги до людини праці, до її гідності та належного рівня життя. Оскільки багато співвітчизників зневірились у цьому, останнім часом все більше з них намагаються знайти застосування своїх робочих навичок за межами України. Це є наслідком багаторічної політики дешевої робочої сили та несе у собі великі загрози для майбутнього нашої держави, - підкреслив профспілковий лідер.

На його переконання, Стратегія Трансформації насамперед має бути спрямована на збереження і розвиток трудового потенціалу країни, розширення сфери зайнятості, що забезпечить Україні подальший економічний підйом та соціальний добробут.

 

Изображение 222

 

Изображение 236 1

 

Изображение 255

 

Изображение 191

 

Прес-центр ФПУ

Архiв
<< < Листопад 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30