Хмільник - один з найвідоміших бальнеологічних курортів України та Європи

 центральный вход

 

Хмільник - один з найвідоміших бальнеологічних курортів України та Європи. Знаходиться в 67 км від Вінниці, клімат - помірно-теплий, м'який, без різких коливань температури, відповідає так званій "зоні комфорту".

Справжньою перлиною курорту вважається профспілковий санаторій «Хмільник», ошатні корпуси якого розмістилися осторонь міста, у правічному лісі, напоєному ароматом листя і хвої. Головним лікувальним чинником санаторію є радоново-вуглекислі води, що за своїм унікальним складом не мають аналогів серед відомих мінеральних вод. Загальні, камерні, вихрові радонові ванни, підводне витягування хребта та гідрокінезотерапія у лікувальних басейнах з радоновою водою, підводний душ-масаж, гінекологічні, кишкові та дентальні зрошування - потужне знаряддя боротьби з цілим комплексом серйозних недуг.

Серед цінних природних факторів, окрім радонотерапії, активно використовуємо місцеву торф'яну лікувальну грязь Війтівецького родовища, озокеритові аплікації, питну мінеральну воду Збручанську (аналог Трускавецької), спелеокамеру, змонтовану з соляних блоків Солотвинських копален.

У широкому спектрі медичних процедур представлені усі види лікувального масажу, механотерапія та ЛФК, психотерапевтичні сеанси, а також інноваційні розробки в царині фізіотерапії - високотонова біорезонансна терапія, мікрохвильова (надчастотна), екстракорпоральна ударно-хвильова, пневмопресінг-, кріо-гідроколонотерапія, магніто-лазерне лікування, відновлення фізіологічного ресурсу хребта за допомогою екстензійної вібрації та багато іншого. Поряд з традиційними методами у нас застосовують гірудотерапію, інформотерапію, голкорефлексолікування, остеоперіостальну акупунктуру, гомеопатію.

Вигідною перевагою санаторію «Хмільник» є потужні діагностичні можливості - сучасна клініко-біохімічна лабораторія, устаткування для проведення доплерографії, дуплексного сканування судин, нейрофункціональної діагностики, термографії, ультразвукового дослідження, рентгенографії, добового моніторування роботи серця тощо.

На сьогодні оснащеність новітньою медичною апаратурою та обсяг лікувально-діагностичних можливостей санаторію «Хмільник» відповідають рівню сучасного багатопрофільного клінічного стаціонару.

Окрім традиційних для радонових оздоровниць опорно-рухового і неврологічного профілів лікування, є також успішний досвід застосування реабілітаційних програм для пацієнтів з інфарктом міокарда, церебро-васкулярною патологією та цукровим діабетом.

У санаторії „Хмільник" про Ваше здоров'я професійно піклуватимуться досвідчені медпрацівники, до складу яких входять 49 лікарів різного фаху і 176 медичних сестер.

Щорічно у санаторії оздоровлюються більше 12 тисяч хворих та відпочиваючих.

 

Galachenko

 

Головному лікарю санаторію "Хмільник" - Галаченку Олександру Олександровичу  - сьогодні виповнюється 50 років.

 

 

Галаченко Олександр Олександрович розпочав свою трудову діяльність як лікар в 1993 році у Вінницькому обласному психоневрологічному диспансері. Пройшов щаблі становлення від лікаря-невропатолога, клінічного ординатора, аспіранта, заступника головного лікаря по медичній частині до головного лікаря.

 

З вересня 2001 року працював на посаді головного лікаря санаторію “Авангард”. Є організатором і активним учасником розробки комплексу загальних підходів до ефективних методів управління, зокрема методів удосконалення якості медичних послуг. Під вмілим керівництвом Галаченко О.О. санаторій “Авангард” набув почесного статусу МОЗ України “Клінічний санаторій”  та визнаний переможцем міжнародного конкурсу “Європейська якість”.

 

З 2009 року Галаченко О.О. головний лікар ДП “Клінічний санаторій “Хмільник”. Кандидат медичних наук, доцент, заслужений лікар України. Активно працює над модернізацією лікувально-діагностичної бази санаторію, системно здійснює заходи з покращення комфортності та сервісного обслуговування пацієнтів, впровадження енергозберігаючих технологій, благоустрою території та ін.

 

Велику увагу приділяє впровадженню в практику оздоровниці сучасних досягнень медичної науки і техніки.

 

Нагороджений Почесними грамотами Верховної ради, Кабінету Міністрів, Міністерства охорони здоров’я України, “Знаком пошани” Міністерства праці та соціальної політики України, нагрудними знаками “Профспілкова відзнака” ФПУ, “Відзнака” ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”, почесною відзнакою “Народна довіра”.

 

За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ та II ступеня.

 

Автор 65 друкованих праць, співавтор 7-ми монографій та 3-х навчально-методичних посібників, має 2 патенти на винахід.

 

 

 

 

Федерація профспілок України та ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» вітають Олександра Олександровича ГАЛАЧЕНКА – головного лікаря санаторію «Хмільник», з 50-річчям.

 

Щиро зичимо міцного здоров’я, енергії, наснаги та нових професійних здобутків. Щастя Вам, радості, добробуту і родинного благополуччя!

 

Прес-центр ФПУ

 

 

 

 

хмельник

 

аллеи санатория 

 

Ингаляторий

 

Кабинет ЛФК 

Архiв
<< < Травень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31