Розглянуто підсумки фінансової діяльності ФПУ за минулий рік

Изображение 011

 

15 лютого у Києві відбулось засідання постійної комісії Ради ФПУ з питань фінансової роботи та бюджету, на якому розглянуто низку актуальних питань у рамках підготовки до засідання Ради ФПУ, запланованого на кінець березня ц.р.

 

У роботі комісії взяли участь заступники Голови ФПУ Володимир Саєнко та Євген Драпятий. Вів засідання голова постійної Комісії, Голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний.

У контексті виконання рішень VII З'їзду ФПУ щодо організаційного і фінансового зміцнення Федерації профспілок України та її членських організацій задля посилення ефективності дій на захист прав членів профспілок, Комісією розглянуто підсумки виконання бюджету ФПУ за 2017 рік, а також обговорено основні підходи формування проекту бюджету ФПУ на 2018 рік.

 

Изображение 005

 

Оскільки одним з важливих завдань для ФПУ, її членських організацій в умовах змін, що відбуваються в процесі проведення реформ та соціально-економічної трансформації суспільства, постає організаційне та фінансове зміцнення організації, Президія ФПУ на своєму грудневому засіданні рекомендувала широко обговорити зазначені питання у профспілковому середовищі та надати свої пропозиції на розгляд Ради. Комісією з питань фінансової роботи та бюджету проаналізовано пропозиції членських організацій щодо формування фінансової політики і вдосконалення діяльності Федерації у цій сфері.

Изображение 023

 

Изображение 076

Вони стосуються:

- розмірів внесків для членських організацій ФПУ: критеріїв їх визначення та порядку сплати;

- принципів формування бюджетів профорганізацій та розподілу фінансових ресурсів на забезпечення їхньої діяльності;

- зміцнення фінансового стану профспілок та напрацювання єдиної фінансової політики тощо.

Після обговорення інформацію Управління фінансів, бухгалтерського обліку апарату ФПУ щодо виконання минулорічного бюджету ФПУ взято до відома. Управлінню доручено подати на розгляд Ради ФПУ Звіт про його виконання, а також підготувати і представити на розгляд Комісії, наступне засідання якої відбудеться напередодні засідання Ради, проект бюджету ФПУ на 2018 р.

 

Изображение 050

 

Изображение 008

 

Прес-центр ФПУ

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30