Галузева профспілка вітає спілчан з нагоди професійного свята

Бн

 

 

 

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ!

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

 

Це свято – вияв уваги та поваги до тих, хто взяв на себе величезну відповідальність за забезпечення добробуту і соціального самопочуття людей в той час, коли житлово-комунальна галузь перебуває в критичному стані й досить багато питань правового, економічного та технічного характеру є неврегульованими на державному рівні.

Попри усі негаразди завдяки вашій наполегливості, мудрості та працьовитим рукам, мешканці міст і селищ стабільно забезпечуються водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів тощо.

Тож прийміть побажання здоров’я, удачі, миру і спокою у ваших родинах. Бажаю, щоб ваша праця була завжди затребувана і гідно оцінена, щоб вона приносила моральне задоволення та матеріальне благополуччя.

Хай натхнення і впевненість у власних силах не залишають вас, а кожний прийдешній день сповнюється радістю нових звершень й добрих справ.

 

З професійним святом вас, дорогі спілчани!

 

Голова Профспілки працівників

житлово-комунального господарства,

місцевої промисловості, побутового

обслуговування населення України                   Олексій Романюк

 

 

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30