Круглий стіл «Мережеве суспільство: ринок праці, соціальні відносини, роль профспілок»

АК

 

 

22 березня 2018 року в Академії праці, соціальних відносин і туризму відбувся круглий стіл на тему: «Мережеве суспільство: ринок праці, соціальні відносини, роль профспілок».

Модераторами обговорення виступили доктор економічних наук, завідувачка кафедри маркетингу АПСВТ Олена Антонівна Корчинська та доктор політичних наук, завідувач кафедри соціології та суспільних наук АПСВТ Віктор Миколайович Співак.

Метою заходу, ініційованого Федерацією профспілок України, було визначення ключових соціально-економічних проблем формування мережевого суспільства в Україні, завдань з розвитку ринку праці та соціального захисту в сучасних умовах. Обговорювалась, зокрема, проблема звуження прав профспілок у проекті нового Трудового Кодексу України, виклики, як виникають у профспілок через трансформацію ринку праці та трудових відносин у мережевому суспільстві, обґрунтовувалась потреба в осучасненні роботи профактивстів. Неабияку зацікавленість у присутніх викликала доповідь “Мобільний додаток — активний профспілковий квиток”, в якій було презентовано досвід профспілки таксистів України з розробки та впровадження спеціальної багатофункціональної програми, яка дає змогу контролювати надходження профспілкових членських внесків і водночас забезпечити користувачам доступ до термінових (поліція, швидка) і нетермінових сервісів, дисконтних програм.

Проблематика мережевого суспільства стала предметом обговорення не лише для науково-педагогічного складу Академії, а й досвідчених практиків, профспілкових лідерів та молодих науковців. За підсумками круглого столу буде видано електронний збірник матеріалів проведеного заходу.

Усі матеріали та фотозвіт заходу на сайті Академії праці, соціальних відносин і туризму

 

 

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30