Привітання з Міжнародним днем Театру

театр

 

 

 

Шановні друзі!

 

Від імені Профспілки працівників культури України щиросердно вітаю театральних акторів, режисерів та звукорежисерів, декораторів, освітлювачів, артистів оркестру, суфлерів, гримерів, всіх, чиє життя повʼязане з театральним мистецтвом, з професійним святом - Міжнародним днем Театру, святом духовності та краси.

Театр - це унікальна майстерня, справжнє багатство, універсальна мова спілкування людини з буттям, своєрідне дзеркало, в якому відображуються характерні особливості життя суспільства, його духовний потенціал. Він дає нам стільки захоплення, ділиться з нами неймовірною кількістю почуттів.

Театральні колективи залишаються важливими осередками культурного життя нашої держави, які зберігають і передають із покоління в покоління плідні культурні традиції, залучають глядачів до світу прекрасного, до пізнання великої естетичної реальності, якою є театр.

Кожен театральний сезон супроводжується новими виставами, відкриттям нових імен і чудовою грою визнаних майстрів сцени. Радують своїми роботами не лише професіональні колективи, а й безліч самодіяльних драматичних об’єднань, де із захопленням працюють люди, закохані в сцену.

Тож, засвідчуємо почуття глибокої пошани та щирої вдячності за Ваш творчий труд, високий професіоналізм, який примножує інтелектуальний і культурний потенціал нашої держави та закладає основи майбутнього процвітання українського народу.

Нехай ваша натхненна творчість і надалі слугує справі піднесення рівня національної свідомості та зміцненню української державності, сприяє подальшому розвиткові театрального мистецтва.

Від усього серця зичу всім театральним працівникам натхнення, успіхів, втілення невичерпних ідей і професійних задумів, добра та довгоочікуваного миру.

 

 

 

З глибокою повагою до кожного працівника Театру

 

Голова Профспілки   Л.Ф. Перелигіна

 

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30