Профспілковa Академія стає осередком фінансової науки для науковців з усієї України

RT 27 03 18 11

 

Вже другий рік в Академії Академії праці, соціальних відносин і туризму реалізується проект Модуль Жан Моне «The EU Financial Sector as a Driver for Sustainable Development: European Integration, Policy Reform and Networked Economy Perspectives» програми ЄС «ЕРАЗМУС+», однією з цілей якого є мотивація до співпраці, створення середовища для дискусій молодих та досвідчених науковців, що вивчають фінансовий сектор ЄС та України.

27 березня 2018 року в Академії в рамках проекту відбувся Круглий стіл «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України», присвячений обговоренню сучасного стану та перспектив фінансових секторів ЄС та України. Круглий стіл став дружньою зустріччю для нетворкінгу, обміну ідеями, неформального спілкування молодих учених та досвідчених науковців, представників академічного середовища та студентства:

Круглий стіл пройшов у інноваційному форматі TEDx, що означає серію коротких, доступних та оригінальних виступів спікерів в дусі місії TED «Ідеї, гідні розповсюдження». Основними доповідачами стали молоді дослідники – учасники конкурсу молодих учених «Роль фінансового сектору у досягненні сталого розвитку: Європейський досвід та можливості його впровадження у національну практику», а модератором заходу стала лідер проекту Людмила Гуляєва – доцент кафедри фінансів Академії праці, соціальних відносин і туризму.

У дискусії прийняли участь 67 учасників з 13 областей України та 13 провідних вузів України. Було створено неформальну мережу молодих та досвідчених дослідників, що вирішили запланувати розробку спільних проектів за напрямом «Еразмус+» та активно співпрацювати щодо інформування учасників мережі про освітні та наукові заходи, що проводяться в організаціях учасників.

Під час заходу було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу праць молодих учених «Роль фінансового сектору у досягненні сталого розвитку: Європейський досвід та можливості його впровадження у національну практику», організованого Академією праці, соціальних відносин і туризму в рамках проекту Модуль Жана Моне.

Конкурс мав надзвичайний успіх, незважаючи на складність досліджуваної тематики – було подано 32 конкурсні роботи від 60 молодих та досвідчених науковців віком від 18 до 67 років з 13 областей України.

Бажаємо учасникам Круглого столу продовження їхньої наукової роботи у галузі європейських студій та маємо надію, що вже найближчим часом ми почуємо про нові освітні та наукові проекти «Еразмус+», що будуть підготовлені учасниками заходу з використанням нового досвіду та партнерів, яких вони здобули під час заходу в профспілковому вузі Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Усі переможці Конкурсу, матеріали та фото заходу на сайті Академії праці, соціальних відносин і туризму

RT 27 03 18 4

RT 27 03 18 6

RT 27 03 18 9

АПСВТ

 

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30