Музичний діалог: Україна – Японія

Изображение 1065

 

Трьома мовами – українською, англійською та японською вітали глядачів концерту "Jazz House", який вже традиційно відбувся 10 червня на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України.

 

Цього разу популярний музичний проект, започаткований керівництвом МЦКП ПУ («Жовтневий палац») та відомим джаз-меном Петром Полтарєвим, був присвячений східному джазу. Неймовірну атмосферу душевності, щирих емоцій та енергійної музики створили співачки з Японії Єва Хадаші й Акі Оно. Вони виконали власні авторські пісні, що надало вечору незрівнянного колориту та незабутнього настрою.

Разом з артистами на запрошення в.о. директора МЦКП ПУ Юрія Бобиря до Києва приїхали члени Японсько-української асоціації культурного обміну, діячі мистецтв, представники ділових кіл та громадських організацій Країни сонця, що сходить. Метою своєї діяльності вони вбачають побудову дружніх відносин між нашими країнами, чому зокрема сприяє любов до джазу, - музики, яка потрібна і об’єднує людей з різних континентів.

 

Изображение 972

 

Українських виконавців цього разу представляли заслужена артистка України, переможниця престижного джазового конкурсу в Токіо Ольга Войченко, відомий джазовий баяніст, композитор та аранжувальник, заслужений артист України Костянтин Стрельченко, справжній віртуоз-балалаєчник Деніс Кінчев, талановиті виконавиці київської Школи джазового та естрадного мистецтв, а також широко відома "Музична лабораторія" – творчий колектив МЦКП ПУ, джаз-бенд під керівництвом Вадима Корсака.

Тригодинне музичне свято відбулось.

А вже на початку осені чекаємо на його продовження, - перед шанувальниками джазу знову свої двері гостинно відчинить Жовтневий палац – мистецький центр профспілок, який має добрі традиції та зміцнює культурні зв’язки між народами.

 

Изображение 798

 

Изображение 874

 

Изображение 1173

 

Изображение 1242

 

 Изображение 1274

Изображение 1334 1

 

 Прес-центр ФПУ

 

 

Архiв
<< < Лютий 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28