АКАДЕМІЯ ПРАЦІ, СОЦІАЛЬНИХ ВІДНОСИН І ТУРИЗМУ ЗАПРОШУЄ

ФIMG 503

 

 

Шановні друзі!

 

Початок липня – це дійсно спекотна пора для тих, хто планує цього року розпочати навчання у вищому навчальному закладі. Адже це час прийняти остаточне рішення, де саме, чому і у кого навчатися у найближчі роки. Вдалий вибір вишу є запорукою майбутнього професійного успіху та формування міцних дружніх зв’язків на все життя.

Цього року Академія праці, соціальних відносин і туризму 26-й рік поспіль оголошує набір на навчання і з нетерпінням чекає на зацікавлених та креативних студентів, які мають високі вимоги до якості освіти. Ми приймаємо цей виклик - урізноманітнюємо освітні програми, зміцнюємо міжнародні зв’язки, модернізуємо навчальні технології.

Академія пропонує освітні програми підготовки бакалаврів та магістрів за сучасними спеціальностями: Право, Соціологія, Соціальна робота, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Фінанси, банківська справа і страхування, Менеджмент, Маркетинг та Туризм. Важливо, що наші студенти мають змогу обрати низку дисциплін залежно від їхніх переваг та користуватись системою дистанційної підтримки навчання. Ми приділяємо увагу індивідуальним запитам кожного студента: допомагаємо адаптуватись, проявити творчі здібності та реалізувати якомога більше додаткових освітніх можливостей.

Для тих, хто вже має спеціальність, але мріє підвищити кваліфікацію або навіть змінити сферу професійної діяльності, маємо пропозиції щодо продовження освіти на старших курсах бакалаврату, у магістратурі та аспірантурі.

 

Ласкаво просимо до нашої академічної родини!

 

Ректор Академії праці, соціальних відносин і туризму

Вікторія Буяшенко

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31